Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

logo için yardım

kremini

🌱Yeni Üye🌱
elektrik ve elektronik mühendisliği firmasına bir logo hazırlamam gerekiyor. kafamda hiçbir şey canlandıramadım. nasıl bir şey yapabilirim yardım eder misiniz?

Son düzenleme:

Benzer konular

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Hemen yardım edelim de siz önce forum kurallarını okumalısınız.

kremini

🌱Yeni Üye🌱
sanırım firma ünvanını yazmamalıydım? uyarınız için teşekürler. bundan sonra dikkat ederim

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Çalışmaya iyi veya kötü bir şekilde siz başlamalısınız. Çalışmanıza yorum getirecek kişiler anca size çalışmanız üzerinden yönlendirme yapabilirler. Veya işi bilen birine bedelini ödemek kaydıyla iş veren ilanlarına beklentinizi yazabilirsiniz.

yorgunella

♾️Grafik Gurusu♾️
Yani okumanız gereken aşağıdaki maddedir..

Forum Kuralları

41. Grafikerler.net'e ait hiç bir alanda bedeli ödenmeden iş yeri ismi önerisi ya da markaya slogan isteği yapılamaz.

42. Grafikerler.net bünyesinde ve bloglarında bedeli ödenmeksizin grafik tasarım işi istemek teklif etmek veya ima etmek kesinlikle yasaktır.
Sivil toplum kuruluşlarına istenebilecek ücretsiz grafik tasarım teklifiniz var ise yöneticilerle temasa geçtikten sonra mesajınızın yayınlanmasına yönetim onayı ile izin verilir. Onay görmeyen başlıklar açılmama sebebi belirtilmesi beklenmemelidir.
Ticari kuruluşların bedelsiz iş teklifinde bulunması kesinlikle yasaktır.
Bu gibi durumlarda isteği yapan üyenin lehinde cevap veren üyeler, forum kurallarına riayet etmedikleri için bildiri yapılmaksızın forumdan uzaklaştırılmaları grafikerler.net yönetiminin elinde saklı tutulur.
Bunun dışında iş teklifi isteyen kişi ya da kuruluşlar ilanlarını İş Veren İlanları bölümünde kurallar dahilinde konu olarak açmalıdırlar.