Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

logo nasıl olmuş arkadaşlar

coskank

🏅Acemi Tasarımcı🏅
68618966cf6.jpg
:lol:yorumlarınızı bekliyorum
13033672lv1.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
fena değil eline sağlık ama bu logonun leke düşümü sorun yaratabilir. yani siyah beyaz kullanımında okunmayabilir. çünkü ş, o'yu onlaşılmaz yapabilir siyah beyaz kullanımda

tozko

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Guzel yapmışsın,ama renkler uyum ıcınde olsa daha ıyı olurdu dıye dusunuyorum.logoda bır sadelık war yanı sade olması guzel. yazılardan bırını bıraz daha kucultebılırsın fıkrımce. calısmalarının dewamını dılerım kolay gelsın. :)

aysgl

🌟Usta Tasarımcı🌟
ellerine saglik gusel gozukuyo ama uyguladigin efekt sorun yaratabilir kolay gelsin

baskici46

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence efekt verilmesi yanlış. her mecrada kullanılması gerekir logonun.

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
İşin özeti logo ilk çıkışta siyah-beyazdır eğer logon siyah beyaz yaptığında düzgün gözüküyorsa veya ben bunu rahatça kendi logom olarak kullanabilirim diyorsan. siyah beyaz temel üzerine renk ve kabartma uygulayabilirsin.

sima

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşım ilk önce yapcagım yorumu yanlış anlamamanı dilerim
ilk önce yapmış oldugun logoyu sanırım photoshopta yapmışsın ve bol miktarda efekler kullanmışsın öncelikle logo sade akılda kalınabilir ve yapmış oldugun firma vs ... uygun olmalıdır mesela bi vektörel cizim koyup yazılar daha sade yapabilirsin tabi bunlar benim önerilerim sadece umarım yanlış anlamıyosundur şimdiden iyi çalışmalar kolay gelsin

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
ben hiç beğenmedim...
açık renklere contou hiç gitmiyor biraz daha aöçık yap emboss verme siyahn üzerinde 10 nuamra durur renkler ancak orman ürünleri ile pek uyuşmayan bir logo ama yinede emeğine sağlık ;)

gunyasar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Firma ile renklerin bir anlamı yok.Bencede logoda efekt kullanılması yanlış eğer firma bunu bir kampayada bir tekstil ürününe dikiş ile yapmak istese efektler sorun yaratabilir.Ayrıca logoyu siyah beyaz görmek lazım.Bence iyi bir çalışma değil.İyi çalışmalar

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
arkadaşım ilk önce yapcagım yorumu yanlış anlamamanı dilerim
ilk önce yapmış oldugun logoyu sanırım photoshopta yapmışsın ve bol miktarda efekler kullanmışsın öncelikle logo sade akılda kalınabilir ve yapmış oldugun firma vs ... uygun olmalıdır mesela bi vektörel cizim koyup yazılar daha sade yapabilirsin tabi bunlar benim önerilerim sadece umarım yanlış anlamıyosundur şimdiden iyi çalışmalar kolay gelsin

bu konuda sana katılıyorum çünkü photoshopta logo yapılmaz. logo vektörel olmalı. çünkü herzaman logo küçük kullanılmaz gerektiğinde 2 metre boyunda kullanmak gerekebilir pixel tabanlı bir logoyu 2 metreye nasıl bozmadan çıkartabilirsin? :)

taksi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaslarin coguna katiliyorum, dis mekan baski ve özellikle vinyl calismalarda ciddi sikinti dogurabilir.
Ne var ki, bazi büyük firmalar bunu göze aliyor artik.
VW nin eski logosuna ve simdiki logosuna bakarsaniz bunu görebilirsiniz. Efektler vektörel cizimlerde de yapilabilir. Hatta ben olsam logo dizaynini vektörel tabanli programlarda yapardim. Daha sonra sikintiya düsmemek icin.

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
ben logonun 1-2 en fazla 3 renkte olmasindan yanayim.dedikleri gibi her mecraada kullanilmasi acisindan

krmksz

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.kentmersan.com
acizhane yorum yapacak olursak orman ürünleri yazısını şengeldeki g ile ş arasına koyarsan daha şık durur bide font seçimi biraz daha düşünülebilir.

sibcan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar o kadar güzel ve anlatıcı yorumlar yapmışsınız ki söyleyecek söz bulamadım bu arkadaşlarını dikkate alarak yeniden bir logo tasarlamaya başlarsan eminim çok iyi bi iş çıkarırsın dedikleri gibi photoshopta logo fikri biraz saçma bu bizim fikrimiz emeğine sağlık kolay gelsin

xsentus

🌱Yeni Üye🌱
bu ne biçim logo altta orman ürünleri yazmasa ne logosu olduğunu bile anlamayacağım bir ikinciside daha vektörel çizimler kullan logo dediğin akılda kalmalı efektlerle olmaz çok abartılı olmuş bana göre bijuteri ismi gibi duruyor :)

eduymaz

🌱Yeni Üye🌱
eline sağllık hocam başarılarının devamını dilerim

eson

🌱Yeni Üye🌱
ellerine saglik gusel gozukuyo ama uyguladigin efekt sorun yaratabilir kolay gelsin...

FRTDESIGN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.webevin.com
Bence güzel değil hiç hoşuma gitmedi ben beğenmedim logo denilen bişey yok burada... Ormanları oldugunu daha sonradan anlıosn renkler çok mat daha canlı renkler kullanmalısın bence orman-çiçek dağ bahçe-ağaç bunlardan daha güzel daha hoş logolar çıkartabılırısn bence bıdaha çalışmalısın !!!....

Bakın mesela Ş harfi Altındaki virgül o harfi olabilirdi ??? Onun virgülünden o harfi ?

Son düzenleme: