Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

logo tasarımı yaptırmak istiyorum ilgilenenlere

berdush80

🌱Yeni Üye🌱
bu ay içinde açacağımız özel derhanemiz için logo tasarımı yaptımak istiyorum
dershanemizin adı aktif matematik deshanesi olacak
logoda sadece baş harfler bulunabilir. kırmızı ve beyaz ağırlıkta olmasını düşünüyorum. ancak başka renklerde kullanılabilir. modern çizgileri olan bi logo olması lazım. bu konuda yardımcı olabilecek arkadaş varsa görüşmek isterim

konu benim için çok acil

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

author

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Size hangi yolla ulaşılmasını tercih edersiniz?

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
workmedya@gmail.com

önçalışma yapabilirim sizinde fikriniz olur

Ahh ahhh...
İşte hep bu tür teklifler yüzünden çoğu grafiker sonradan kafasını duvarlara vuruyor.
Buradan bu ilanı veren üye de bu düşüncede olduğu manası çıkmasın lütfen.
Ama bir sürü grafiker var bu şekilde ön çalışma yapıpda sonradan logomu çaldılar diye ağlayıp sızlayan.

Merak ettiğim için soruyorum.

Neden ön ödeme talep etmiyorsunuz da, ön çalışma yapmayı teklif ediyorsunuz?

workmedya

🌟Usta Tasarımcı🌟
Merak ettiğim için soruyorum.

Neden ön ödeme talep etmiyorsunuz da, ön çalışma yapmayı teklif ediyorsunuz?

yaptıgım logoların vektörel halini asla yollamam jpeg formatında düşük çözünürlükte ve kullanılmayacak şekilde yollarım.ha şimdi diyeceksinizki fikrinizi çalabilirler.evet olabilir çalabilir fakat benim logomu kendi çizemeyecek yine ücretli çizdirecektir.tabiki haksızsınız demiyorum haklılık payınız var zamanında kaptırmadıkta degil,kaptırdık.Ama gelin görünki insanlara güvenmek istiyorum yada öyle bi dünyada yasamak istiyorum.:angel:

frank

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ilanı veren arkadaş zaten herşeyi belirlemiş bi tek çizimi kalmış.
geç word'ün başına çiz o zaman biliyosan..

logo çalıştırmak istiyorsan eğer grafikere diyeceğim tek şey ''isim bu'' olmalı bence.
yok baş harfler bulunabilir, yok kırmızı beyaz olacak bunlar yanlış şeyler...
sen grafikerle anlaşırsın grafiker de sana alternatifli çalışmalar yapar içlerinden bi tanesini beğenisin olur biter.

ressamci

🌱Yeni Üye🌱
Ben yardımcı olabilirim anlaşırsak selamlar..

remedya

🏅Acemi Tasarımcı🏅
S.A.
logo çalışmanızı 3 farklı alternatif ve açıklamalı hazırlarız.Ön anlaşma gereklidir. 300 TL tutarın 1/3 ü alındıktan sonra 24 saat içinde vektörel logonuz kullanıma hazır olacaktır.

Hayırlı İşler dilerim.

remedya@gmail.com

Ufuk Cebeci

🏆Pro Tasarımcı🏆
yaptıgım logoların vektörel halini asla yollamam jpeg formatında düşük çözünürlükte ve kullanılmayacak şekilde yollarım.ha şimdi diyeceksinizki fikrinizi çalabilirler.evet olabilir çalabilir fakat benim logomu kendi çizemeyecek yine ücretli çizdirecektir.tabiki haksızsınız demiyorum haklılık payınız var zamanında kaptırmadıkta degil,kaptırdık.Ama gelin görünki insanlara güvenmek istiyorum yada öyle bi dünyada yasamak istiyorum.:angel:

bence bunun güvenle alakası yok mesele sizin bu tavrınız karşısında herkesden aynı şeyi bekleyecek işverenler ve her iletişime geçene siz ön çalışma yapın diyecek sonrasında da elindeki onlarca ön çalışma! dan birisini seçecek, bakın yalnış anlaşılmasın bunu çalacak veya başkasına çizdirecek demiyorum ama sonuç olarak diğer çalışmaları yapan arkadaşlar bedavaya emek harcamış olacak, kesnliklte anlaşmadan ve ön ödeme almadan çalışma yapmamak gerekli. umarım yalnış anlaşılmamışımdır konu sahibi ve workmedya tarafından.