Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Logo tekrar çizdirilecektir - Türkiye Geneli

ozarslan26

🌱Yeni Üye🌱
Logo tekrar çizdirilecektir

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Photoshop, Corel

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Merhaba arkadaşlar hali hazırda olan logomuzu tekrar ve büyük size formatında çizdirmek istiyoruz.

Logomuz:

Çalışma: İlk önce çizilen ürün, ürün alındıkdan sonra ödeme yapılacaktır.

Çalışacak arkadaş vermiş olduğum mail adresinden veya telden ulaşabilir. İyi çalışmalar

E-posta: herobilisim@hotmail.com

Telefon: 0506 944 41 03

Benzer konular

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

aresrisus

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.emrecetiner.com.tr
Merhaba yanlış anlamayın ama bu işten anlayan biri ürünü verdikten sonra ödeme almaz. Ödemeyi alır ürünü öyle verir. İçinizdeki güvensizliği atmak için referansları güçlü biri ile çalışırsanız sorun olmaz. Evde biraz oturalım beğenirsek alırım diyor musunuz?

İyi günler.

ozarslan26

🌱Yeni Üye🌱
Hocam konuyu dikkatli okursanız olan bir logoyu tekrar çizdirmek istiyorum. Güvenle alakası yok bu konunun kul hakkına inanan insanlardanım. Bence siz zihniyetinizi değiştiriniz.

İyi çalışmalar

ÖDEME ANLAŞILAN ARKADAŞA GÖNDERİLDİ

Son düzenleme:

douboo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bence arkadaş haklı, tekrar veya değil sonuçta bir iş yaptırılıyor ve bunun ödemesi işi teslim almadan önce olması gerekir. Tabi işi yapan arkadaş demo gönderimlerde bulunduktan ve işi almadan önce kapora mayetinde ücret aldıktan sonra bu işlemler gerçekleştirilebilir.

ozarslan26

🌱Yeni Üye🌱
Hocam iş verildi, ödeme yapıldı size hala neyi anlatmaya çalısıyorsunuz anlamıyorum ki :) Konu kilitleneblir

Son düzenleme:

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
Bence daha önce birine yaptırılıp parası verilmediği için orjinali alınamayan bir logo bu :)
Şimdide ödeme sonra yapılacak deniyor ve en son mesajdada ödeme yapıldı ve iş alındı deniyor , 30 dk da biriyle anlaşıldı iş alındı ve ödemesi yapıldı öyle mi ? :D

guraykurtoglu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Var olan logoyu neden çizdirmek istiyorsunuz???

Çizdirmiş parasını ödemiş olabilirsiniz. Zaten sizin olan logoyu neden çizdirmek istiyorsunuz anlamadım büyük olan formatını istiyorsanız çizen arkadaşı arayın vektörelini göndersin ben arkadaşlar ile aynı düşüncedeyim inşallah daha önce çizen arkadaşımız emeğinin karşılığını almıştır.