Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Logo yaptırmak istiyoruz - Türkiye Geneli

quzucukk

🌱Yeni Üye🌱
Logo yaptırmak istiyoruz

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Czm grup firması olarak yönetimini devr aldıgımız derneğin logosunu yaptırmak istiyoruz.
Konuyla alakalı acil ve ciddi dönüşlerinizi bekliyorum.

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

E-posta: info@czmgrup.com

Telefon: 0216 320 21 21

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

adarda

🌱Yeni Üye🌱
logo tasarımı

Forum kurallarını okumalıyım ki iş ilanına verilen telefon veya mail ile başvurmalıyım!

Merhaba;
Logo tasarımı ile ilgili çalışma yapabilirim. Bana gerekli bilgileri verirseniz(firma adı, sektör v.b.) hazırlayıp, sunumlandırabilirim.
İyi çalışmalar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Caner0712

🌱Yeni Üye🌱
Forum kurallarını okumalıyım ki iş ilanına verilen telefon veya mail ile başvurmalıyım!
Merhaba;
Logo tasarımı ile ilgili çalışma yapabilirim. Bana Gerekli Olan Bilgileri verirseniz düşüm fiyata yapıp sunabilirim...

gevezebru

🌱Yeni Üye🌱

Merhaba, ben güzel sanatlar grafik tasarımı 3.sınıf öğrencisiyim. Freelance çalışıyorum bi yandan. Sizle de çalışabiliriz yapılacak logo ile ilgili ayrıntıları konuşarak...

zarifeozcalik

🌱Yeni Üye🌱

Logo tasarımı ile ilgili çalışma yapabilirim. Bana gerekli bilgileri verirseniz(firma adı, sektör v.b.) hazırlayıp, size gönderebilirim..

lutfullah1

🌱Yeni Üye🌱
logo tasarımı teklif

Merhabalar 2004 balıkesir üniversitesi grafik mezunuyum.2004 ten itibaren grafikerlik yapmaktayım.Logo Tasarımı ilanınız için sizinle iletişime geçmek istedim.İlgilenirseniz *** adresinden iletişime geçebilirsiniz.İyi çalışmalar..

Ultio

Magic & Mayhem
♾️Grafik Gurusu♾️
Merhabalar 2004 balıkesir üniversitesi grafik mezunuyum.2004 ten itibaren grafikerlik yapmaktayım.Logo Tasarımı ilanınız için sizinle iletişime geçmek istedim.İlgilenirseniz *** adresinden iletişime geçebilirsiniz.İyi çalışmalar..

Verilen mail veya telefon ile işin sahibine siz ulaşınız!

neciperololcay

🌱Yeni Üye🌱
Verilen mail veya telefon ile işin sahibine siz ulaşınız!

Emeğinizin karşılığını almadan veya ön ödemeli anlaşma sağlanmadan iş yapmayınız!

melihaJapon

🌱Yeni Üye🌱
bilgilerinizi paylaşırsanız logo yapabilirim . Teşkkürler

darkflame

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba ağırlıklı olarak logo tasarım üzerinde çalışıyorum, ilanınız ile ilgiliyim en kısa sürede görüşmek dileği ile

IRONWOMAN

🌱Yeni Üye🌱
merhaba.detaylı bilgileri verirseniz size birkac logo öreneği sunabilirim.