Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

lütfen yardım hp 10000s HAKKINDA.!

crocodiles

🌱Yeni Üye🌱
arkadaslar hp 10000s marka makinayı almayı düşünüyorum lütfen kullananalar dez avantajlarını yazsın...!
*boya kesermi?
*hava değişikliğinden etkilenirmi
*maliyeti nasıldır
*riplemeye ihtiyaç duyarmı
*renklerde sıkıntısı varmıdır
*lütfen arkadaslar yardım pls..!

Benzer konular

ERTUNCTUNC

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.blackink.com.tr
10000s

HP 10000s makinalarda makinanın bakımlarını düzenli yaptığınız sürece makina ile ilgili veya boya ile ilgili hiç bir sorun yaşamazsınız,boya maliyetine gelince orjinal boya kullanırsanız 3 usd/m maliyet muadil kullanırsanız (orjinalden hiçbir farkı yoktur) 2 usd/m maliyet olur.

iyi çalışmalar .

metin60

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşım 10000s in çalışma ortamını güzel hazırlarsan kesme problemi olmaz.
Hava değişikliklerinden sadece ayarlar etkilenir.ama ayarları kullanıcı rahatlıkla yapabilir.Maliyet 3 ile 3.5 usd m2 arasında değişir.(Boya maliyeti orjinal.)
Makina usb üzerinden rip programı aracılığıyla çalışır.
Baskı kalitesi mükemmeldir.

yıldızreklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.reklammalzemeleri.com
merhaba arkadaşım boya maliyetinden dolayı boyayı aldığın firma sana ortak olur bilgin olsun hala düşünürsen temiz ikinci el var .kolay gelsin

yunua

🌱Yeni Üye🌱
türkiyedeki en eski 10000 s kullanıcısı olarak;

arkadaşın dediği gibi günlük ve aylık bakımlarını yaparsan boya kesme vb. sorun çıkarmaz.
en nihayetinde solvent makinedir tıkanmalar olabilir temizleme komutuyla büyük ihtimalle çözersin.
hava değişikliğinden az çok etkilenir ama iyi bir sisteme sahip olduğundan kendilişğinden adapte oldu bizimki bende şaşırdım açıkcası. (2 kere taşındık ek ayarlama yapılmadı)

ripleme ve baskı programı Onyx tir tek programdan rip ve baskı işlemi yapılır.
On the fly seçeneği kullanılırsa ve güçlü bir pc ye bağlanırsa baskı ve ripi aynı anda yapar rip beklemezsin.

renklerde sıkıntısı genel olarak yoktur. tam net bayrak kırmızı almak genelde zordur.

bu makineyi iyi kullanan tanıdıklarım kesinlike satmayı düşünmezler. bu yüzeen piyasadaki 2. eller genelde sorunludur nerden aldığınıza dikkat edin lakin makinanın üretimi durmuştur.

bemretulove

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kullanacak olan print operator un fotocell lere çok dikkat etmesi gerekir yoksa metrelerce baskı çöp olabiliyor.

alogusto

🌱Yeni Üye🌱
makineyi henüz almadıysanız lütfen bana mail atınız. Son derece temiz ve bakımlı bir makinemiz var. Gilgi için aloguz@yahoo.com

playa__61

🌱Yeni Üye🌱
ARKADAŞLAR BU Raster Image Prosesing ( RIP ) ne işe yarar bi açıklarsanız insanlara daha faydalı bi iş yapmış olursunuz :D

ersenist

🌱Yeni Üye🌱
walla uzak dur 2 sene kullandım bu kadar lanet bi makine görmedim seiko'dan satın alınmış makinanın orjinali seiko 9000 hp de 10000s oldu baskısı güzeldir ama sadece 2 metre ondan sonra kafa silmeyle uğraşırsın durduğu yerde iz kalır