Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Mac mini almak istiyorum ama görüşlerinize ihtiyacım var

oslemme

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Eve bir mac almak istiyorum, mac minileri gördüm, kullanışı rahat mıdır, normal ekran takabiliyor muyuz, yoksa mac ekran mı almalıyız. Evde sadece bir iki tane dergi yapıcam, çok büyük işler yapmıyorum. Yorumlarınızı bekliyorum ne yapmalıyım, yoksa imac mi almayım.

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
mini dvi adaptörü ile dvi girişi olan her monitöre takılır. En düşük performans macbook ta ise, Mac mini de macbooktan sonraki en düşük performanstır. Bunun yerine 13" macbook pro almanızı tavsiye ederim. aynı adaptörle 27" e kadar her monitöre, 170 tl lik özel bir adaptörle 30" monitörlere de bağlayabilirsiniz.

oslemme

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çok maliyetli bir şey almak istemediğim için bunu almayı düşünmüştüm, macbook pro daha maliyetli sanırım. Çünkü çok fazla işim olmayacak ayda 10 gün işim olacak.

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
artık onu bakın kendiniz araçtırın. aralarındaki fark çok uçuk değil diye biliyorum... Yine ucuz diye işime tam görmeyecek bişeyi almak bence çok zengin insanların yapabileceği bir lüks... olmazsa yenisini alıverir, ama zsngin değilseniz, aldığınızla kalırsınız. :)

hayırlısı olsun.

oslemme

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok teşekkürler verdiğiniz bilgiler için