Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Masal Resimlemesi Yapacak İllüstratör - İstanbul

seasonoblood

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.9tasarim.com
Masal Resimlemesi Yapacak İllüstratör

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Dijital ya da geleneksel çizim yeteneği...

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: İstanbul içi freelance olarak çizer ihtiyacımız vardır.
6 masal var, her masal için 8 sayfa (yatay A4 ölçülerinde) çizim yapılacak.

"Fiyat teklifi" ile başvuruda bulunabilirsiniz.

kolay gelsin

E-posta: trgy.aydinn@gmail.com

Telefon: 05348968407

Benzer konular

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

tugbademirkol

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba, grafik tasarım mezunuyum, illüstratör konusunda kendimi geliştirdiğimi düşünüyorum. Daha öncesinde kendi hikayemi yazıp illüstratör üzerinden çizip indesigda düzenlemiştim. Sizde masalı atarsanız bir örnek atıp isteğiniz üzere çalışmalarımı başlayabilirim.

tugbademirkol

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba grafik tasarım mezunuyum, illüstratör programında kendimi oldukça geliştirdim. Daha öncesinde hikaye yazıp karakter çizmişliğim vardır. Sizlerinde masalınızı resimlemesini yapmak istiyorum...

ayse gul91

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar,

Moda Tasarımı mezunuyum ve 4 yıllık iş deneyimim var. Şu anda da bir çocuk markasını tasarımcılığını yapmaktayım. İşim gereği tüm desenleri illustratör üzerinden kendim çalışıyorum. Görsellik renkler ve detaylar konusunda iyi olduğumu düşünüyorum. Çocuklar ile ilgili işler yapmaktan keyif alıyorum. Masal kitabınızın çizimlerini severek yapabilirim.. Önce bir kaç tane örnekleme üzerinde çalışıp bu şekilde ilerleyebiliriz isterseniz..

Tugner

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba

Ben grafik tasarım mezunuyum. daha önce masal resimleme deneyimim var. Kitabınızı resimleyebilirim.:)