Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Masallar bile değişecek! -1

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
Bu afişimi, çizimimden de anlaşılacağı üzere Grimm kardeşlerin Bremen Mızıkacıları isimli fabl'ından yola çıkarak oluşturdum. Tamamı Corel X4' te oluşturulmuştur. Afişimde yer alan hayvan siluetlerini grafik tablet ile corelX4 programında çizdim.

Tüm katılımcılara başarılar diliyorum.

organiktar305m305destek.jpg

Benzer konular

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Lütfen yarışma şartnamesinde de belirtildiği gibi; çalışmanızın orijinal boyutunu baskıya uygun (297x420 mm ve 150 Dpi) olarak saklamayı unutmayınız.

Başarılar dileriz.
Grafikerler.net Yönetimi​

Dikkat: Önemli Duyuru!!!

finfik

👑Efsanevi Grafiker👑
woooww... ve beklenen çalışma ;)
emeğine sağlık :)
bol şanslar...

beyhanok

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bencede wowwwww..... farklı bir bakış açısı. seni tebrik ederim.... çok güzel.....

diloş

🌱Yeni Üye🌱
harika bir çalışma tebrikler... basarılar dilerim

basilic

Memento mori !
👑Efsanevi Grafiker👑
beklediğim çalışma buydu işte.bakış açının hayranıyım canım dostum benim.hakkını alacağından eminim.ancak bu kadar net ve açıklayıcı olunurdu diye düşünüyorum.fikrin ve fikrini yansıtma şeklin oldukça başarılı.eline yüreğine sağlık.bu kadar kısa yorumu hak etmiyorsun ama kelimeler yetersiz kalıyor:)başarılar diliyorum yürekten kutluyorum seni:)

diloş

🌱Yeni Üye🌱
Harika bir çalışma tebrikler... basarılar dilerim.

tarzan45

🌟Usta Tasarımcı🌟
Öncelikle çizim konusundaki hakimiyetinizin yarısına bile sahip olmayı çok isterdim.

Tasrım ve çizim olarak gerçekten çok başarılı.
Ama "organik tarım" noktasında zihinlerde oluşan kavramı karşılayan bir çalışma olmamış ibi geldi bana. Daha çok bitkisel tarım canlanır ya zihinlerde organik tarım denince. Bundan bahsediyorum.

Yani özetle Graifk olarak tam puan. Ama mesaj ve içerik baya bir sözlü notuna malolur gibi geldi bana.

Elinize sağlık başarılar...

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
Başarılar diliyorum.

Çok teşekkür ediyorum :)

Başarılar dilerim.

Teşekkürler :)

bencede wowwwww..... farklı bir bakış açısı. seni tebrik ederim.... çok güzel.....

:) Sağolun beyhanok.. Yorumunuz beni sevindirdi.. Teşekkürler..

başarılar dilerim...

Güzel dileğiniz için teşekkür ediyorum.

harika bir çalışma tebrikler... basarılar dilerim

Harika yorumunuz için teşekkür ederim diloş :)

başarılar diliyorum

Dileğiniz için sağolun.

beklediğim çalışma buydu işte.bakış açının hayranıyım canım dostum benim.hakkını alacağından eminim.ancak bu kadar net ve açıklayıcı olunurdu diye düşünüyorum.fikrin ve fikrini yansıtma şeklin oldukça başarılı.eline yüreğine sağlık.bu kadar kısa yorumu hak etmiyorsun ama kelimeler yetersiz kalıyor:)başarılar diliyorum yürekten kutluyorum seni:)

Senin güzel yüreğin, baktığı herşeyi güzelleştiriyor.. Yorumların, ilgin ve sevgin için minnettarım :)

Harika bir çalışma tebrikler... basarılar dilerim.

Bende ikinci kez teşekkür ederim size o zaman :D

Öncelikle çizim konusundaki hakimiyetinizin yarısına bile sahip olmayı çok isterdim.

Tasrım ve çizim olarak gerçekten çok başarılı.
Ama "organik tarım" noktasında zihinlerde oluşan kavramı karşılayan bir çalışma olmamış ibi geldi bana. Daha çok bitkisel tarım canlanır ya zihinlerde organik tarım denince. Bundan bahsediyorum.

Yani özetle Graifk olarak tam puan. Ama mesaj ve içerik baya bir sözlü notuna malolur gibi geldi bana.

Elinize sağlık başarılar...

İlginiz ve yorumunuz için çok teşekkür ederim.

Organik tarım A'dan Z'ye tüm yaşam alanlarını etkileyecek bir konu.. Öyle ki hayvanları, insanları, ekonomileri, hatta bence gelecekte yazılacak olan masalları bile :)

Övgünüz ve eleştiriniz için sağolun..

cngzdhn

🏆Pro Tasarımcı🏆
Başarılar diliyorum,anlamlı ve güzel bir çalışma.