Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Mat siyah folyo (bir araçlık)

zippo38

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar aracımızı mat siyah renkte folyo ile kaplatmayı düşünüyoruz.
Boya maliyetini hesapladığımızda astarı yüzünü geçiyor nerdeyse. Bulunduğum şehirde reklamcıları dolaştım fakat aradığım renkte araç folyosu bulamadım. Araç tofaş yeni kasa doğan, bu aracı kapalayacak şekilde folyo alacağım temin edebilecek arkadaşlar varsa almak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim
Kolay gelsin.

Benzer konular

kingy

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Mat siyah demişsiniz ve bulamadığınızı söylemişsiniz.En fazla kullanılan folyo , mat siyah ve parlak siyah.Siz aradığınızın başka birşey olmadığına emin misiniz?En az üç reklamcının olduğu herhangi bir ilçede dahi mat siyah bulamamak bana pek mantıklı gelmiyor.

zippo38

🌱Yeni Üye🌱
reklamcılarda mat siyah folyo var evet fakat onlardaki ürün ile komple araç kaplanmıyor. Folyo çok kalın tavan yada kaput kapatacak olsam reklamcılardaki folyo işime yarar. Ben komple kaplatmayı düşünüyorum

plotter

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaş galiba cast folyo arıyor..
mat siyah cast folyo mazeme toptancılarıyla bir görüşmen lazım..

zippo38

🌱Yeni Üye🌱
mat siyah araç kaplama folyosu fazla tutulmadığı için reklamcılarda mevcut değil getirtiriz fakat 50m lik rulo halinde gelir kalanı işimize yaramaz diyorlar. Bende bir kaç yer ile konuştum rulo halinde almamız gerekiyormuş. Bana sadece bir araçlık lazım olduğu için elinde bu üründen mevcut olan arkadaşlardan almak istiyorum.

gfb_cnn_1907

👑Efsanevi Grafiker👑
Ben reklamda ustaya sordum bu konuyu. Yaklaşık 1 milyarı geçmez dedi. fakat araç mat siyah folyo hiç hoş olmaz ve araç tutmaz dedi. sana önerim bence aracı boyat en iyisi o. boya ücretide 1,500 bulur diye düşünüyorum. en azından 3 yıl gider. folyo kaplarsan 1 yıl anca gider ve solar dedi usta. umarım yardımcı olabilmişimdir. kolay gelsin. ayrıca şöyle bir durumda var mat siyah folyo getirtilecek ve işçilik ücretide üzerine eklenir. En iyisi sen boyat :)

hawfinch_

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar aracımızı mat siyah renkte folyo ile kaplatmayı düşünüyoruz.
Boya maliyetini hesapladığımızda astarı yüzünü geçiyor nerdeyse. Bulunduğum şehirde reklamcıları dolaştım fakat aradığım renkte araç folyosu bulamadım. Araç tofaş yeni kasa doğan, bu aracı kapalayacak şekilde folyo alacağım temin edebilecek arkadaşlar varsa almak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim
Kolay gelsin.

orocal 651 serisi mat siyah al bi top 300 tl felan olması lazım getir bana ben kaplarım sana...

keltox

🌱Yeni Üye🌱
merhaba.biz ithalatçıyız. elimizde yüklü miktarda mat siyah folyo mevcut.0532 7228688 arayın görüşelim...

bayram şit

🌱Yeni Üye🌱
araç kaplama cast folyo mat siyah ve başka renk te yardımcı olurum
0533 267 15 80

aescorleone

🌱Yeni Üye🌱
araç kaplama

uygun fiyatlara araç kaplama yapılır mat siyah ve hertürlü renk ve görsellerle araçlarınızı kaplıyoruz.0536 219 52 33

babuba_53

🌱Yeni Üye🌱
641 mat siyah da kaplanır 2-3 yıl temiz kullanırsasn 4-5 yıl kullanılır

tglekesiz

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşım hiç folyo arama... sen mat siyah görünümünde carbon folyo çıktı son 6 ay 1 senedir falan yeni yeni yaygınlaşıyor ve direkt olarak araç carbonlama görünümü verilmek üzere tasarlanmış 123 cm eninde araç kaplama yapan reklamcılara sor getirtsinler... toptancıların hepsinde var şuanda ve de aracın tamamı için gayet ideal....

babuba_53

🌱Yeni Üye🌱
641 serisinden de olur ama 2 yıl kadar dayanır eğer cast yaparsan 5-6 yıl kadar gider hiç bişe olmaz