Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

matbaada deneyimliyim. iş arıyorumm

özge_05

🌱Yeni Üye🌱
merhaba...
20 yaşında ve Amasyanın Merzifon ilçesinde ikamet ediyorum. Matbaa deneyimim, yerel gazete muhabirliği ve grafikerlik deneyimlerim mavcut. Amasya ve çevre illerinde iş arıyorum. kalacak yer benim için sorun değil. önemli olan iş olsun:)
iş verenlerin dikkatine...

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

acanbul

🌱Yeni Üye🌱
İş--

Eger İzmirde çalişmayı düşünürseniz... 0 232 441 81 66 tel no ile yada mail yoluyla cvinizi gonderebilirsiniz..

a.canbul@hotmail.com
:rofl:ARDA CANBUL

özge_05

🌱Yeni Üye🌱
parça başı iş arıyorum...

corel draw programını ileri derecede biliyorum. parça başı iş arıyorum. ilginenler mesaj atabilir.

optical

🌱Yeni Üye🌱
Gazete dizayn beceriniz varmı ücret ne düşünürsünüz

özge_05

🌱Yeni Üye🌱
tabiki var. 3 yıl yerel bir gazetenin dizaynını yaptım. ayrıca matbaada diğer işlerin tasarımıda bana aitti. evden çalışmak istiyorum artık.

özge_05

🌱Yeni Üye🌱
parça başı iş arıyorumm..

İsim= Özge Taşkın
İş deneyimim = 3 yıl
Kullandığım Programlar= Corel Draw (ileri derecede), Photoshop (orta derecede)
Yapabileceklerim= Kartvizit, El ilanı, broşür, Afiş, Kitap, dergi, Site arkaplan, Banner, Gazete gibi tüm matbuat dizaynları.
İletişim= **********

özge_05

🌱Yeni Üye🌱
muhabir ve grafikerim. iş aıyorum.

iyi günler.
Merzifon'da yerel bir gazetede ve matbada 3 yıl muhabir ve grafiker oalrak çalıştım. amasya ve çevre illerinde iş arıyorum.
bilginize...