Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

matbaaya deneyimli grafiker alınacaktır (mersin)

evinamin33

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.emirgrafik.com
esnek mesai şartlarına uygun full time... mersinde ağırlıklı market inserti yapan matbaamız için grafiker alınacaktır.
ben bu matbaanın insert işlerinden sorumlu grafikeriyim askere gideceğim için yerime geçecek arkadaş aramaktayız. (10 ocak 2010 son gün)
çalışmak isteyen arkadaşın matbaa bilgisi yanı sıra corel ve photoshop bilmesi tercih edilmektedir.
başvurmak isteyen arkadaşın mersinde ikamet etmesi/edebilecek olması tercih edilmekedir. şehir dışından gelmek isteyen arkadaş kalacak yerini kendisi ayarlayabilmeli. teşekkürler

maaş+yemek+ssk

cv ve ön başvuru işin;
evinamin33@hotmail.com
mersin reprotek matbaası 0532 716 2434 (mehmet bey)
0.324 235 09 66

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

Grafixit

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ümit Çetiner

Grafiker

Kullandığı Programlar

*Corel Draw (Çok İyi)

*Adobe Photoshop (Çok İyi)

*Adobe İllistrator (İyi)

*Adobe İndesign (iyi)

Lise: Nahit Menteşe Anadolu Meslek ve Meslek Lisesi Grafik Tasarım Bölümünü bitirdim

Üniversite: Muğla Üniversitesi Muğla Meslek Yüksekokulu Tasarım Basım Yayıncılık Bölümü yarıda bıraktım.

Askerlik: Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Basım Yayım Müzeler Şube Müdürlüğü 15 Aylık askerlik dönemini grafiker olarak yaptım

İş Deneyimleri:

Muğla Promax Reklam Ajansı

Denizli Lider Reklam

Aydın Ajans Tedmar

Tuna Matbaası

İletişim

Gsm: 0 542 512 22 19

Ev: 0 256 226 98 28

Seyahat veya Şehir engelim yok. Ücrette anlaşabilirsek o şehre yerleşebilirim.Matbaa ve Ajans konusunda tecrübeliyim verilen işleri eksiksiz ve baskıya hazır olarak teslim ederim. Huzurlu bir işyeri arıyorum. Fikirlerimiz uyuşursa o işyerini sırtlayabileceğime inanıyorum.teklifleri bekliyorum...

evinamin33

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.emirgrafik.com
Ümit Çetiner

Grafiker

Kullandığı Programlar

*Corel Draw (Çok İyi)

*Adobe Photoshop (Çok İyi)

*Adobe İllistrator (İyi)

*Adobe İndesign (iyi)

Lise: Nahit Menteşe Anadolu Meslek ve Meslek Lisesi Grafik Tasarım Bölümünü bitirdim

Üniversite: Muğla Üniversitesi Muğla Meslek Yüksekokulu Tasarım Basım Yayıncılık Bölümü yarıda bıraktım.

Askerlik: Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Basım Yayım Müzeler Şube Müdürlüğü 15 Aylık askerlik dönemini grafiker olarak yaptım

İş Deneyimleri:

Muğla Promax Reklam Ajansı

Denizli Lider Reklam

Aydın Ajans Tedmar

Tuna Matbaası

İletişim

Gsm: 0 542 512 22 19

Ev: 0 256 226 98 28

Seyahat veya Şehir engelim yok. Ücrette anlaşabilirsek o şehre yerleşebilirim.Matbaa ve Ajans konusunda tecrübeliyim verilen işleri eksiksiz ve baskıya hazır olarak teslim ederim. Huzurlu bir işyeri arıyorum. Fikirlerimiz uyuşursa o işyerini sırtlayabileceğime inanıyorum.teklifleri bekliyorum...

muğla promax reklam:) irfani ışıldak bunun yanındamı çalıştın. bu reklam ajansında çalışan 2 tane deneyimli arkadaş tanıyorum biri ben diğeri mahmut abi ki o halen devam ediyor. hangi ara çalıştınız siz

Grafixit

🏅Acemi Tasarımcı🏅
muğla promax reklam:) irfani ışıldak bunun yanındamı çalıştın. bu reklam ajansında çalışan 2 tane deneyimli arkadaş tanıyorum biri ben diğeri mahmut abi ki o halen devam ediyor. hangi ara çalıştınız siz

Yaklaşık 5 sene önce İrfani abiye sorarsanız beni söyleyecektir. Siz o zamanlar portakalda vitamindiniz:wink:

evinamin33

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.emirgrafik.com
Yaklaşık 5 sene önce İrfani abiye sorarsanız beni söyleyecektir. Siz o zamanlar portakalda vitamindiniz:wink:

neden böyle polemik yaptın anlamadım ben sana deneyimsiz demek istemedim ki sadece bu özelliklerinden senin deneyimli biri olduğunu görüp neden tanıyamadım seni diye şaşırdım demekki ben geldiğimde sen gitmiştin. zaten sonradan hatırladım seni sen promaxta iken ben armadaydım. kaldıki promaxa geçince oraya nasıl vitanim etkisi yaptığımı irfanide bilir bunu ümit.. eğer sonradan muğlaya gitmişsen sende görmüşsündür.. sana iş hayatında başarılar

Grafixit

🏅Acemi Tasarımcı🏅
neden böyle polemik yaptın anlamadım ben sana deneyimsiz demek istemedim ki sadece bu özelliklerinden senin deneyimli biri olduğunu görüp neden tanıyamadım seni diye şaşırdım demekki ben geldiğimde sen gitmiştin. zaten sonradan hatırladım seni sen promaxta iken ben armadaydım. kaldıki promaxa geçince oraya nasıl vitanim etkisi yaptığımı irfanide bilir bunu ümit.. eğer sonradan muğlaya gitmişsen sende görmüşsündür.. sana iş hayatında başarılar

tanıdığın iki tane deneyimli insan var lafına takıldım ben. evt o zamanlar biraz toydum fakat şu an kendime fazlasıyla güveniyorum. Evet irfanide bilir sabahlara kadar çalışıp her işe koşturduğumu ve kendimi geliştirmek için çırpındığımı. netyse kolay gelsin