Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Mavi Yengeç Restaurant Kurumsal Kimlik Paketi

travego

🌱Yeni Üye🌱
Mavi Yengeç Restaurant kurumsal kimlik yaratımı, Taşucu'na konumlandığı planlanmış olan premium segmentte hizmet veren bir su ürünleri tüketim lokasyonu düşünülerek oluşturulmuş ve detaylandırılmıştır.

Kendine ait kavramsal bir prototipi olan, minimal, doğal ve aynı zamada dinamik bir marka olarak kurgulanan Mavi Yengeç Restaurant'ın kurumsal kimlik paketinde restaurantın yazılı iletişimin sağlandığı antetli kağıtlar ve kartvizitler başta olmak üzere iş başvuru ön kayıt formu, şarap şişesi etiketleri ve menüler de yer almaktadır. Bununla birlikte marka için özel olarak hayal edilmiş bir müzik albümü CD'sinin de görsel kurgusu, restaurantın çok yönlü kişiselleştirilmiş atmosferini tamamlaması yönünden önemli bir detay olarak sunulmuştur.

Mavi Yengeç Restaurant'ta, düzenli olarak düzenlediği kurgulanan konserlerin tanıtım posterlerinde de minimal, dinamik, bilgilendirici, anlaşılır ve tanıtım hedefine yönelik bir iletişim dili kullanılmıştır. Bu gönderide yer alan tüm konser tarihleri ve etkinlik tanıtımları, kurumsal kimlik yaratımını bütünleştirmek için kurgulanmıştır.

res1.jpg

a4.jpg

cd1.jpg

cd2.jpg

duvar1.jpg

kare1.jpg

kv1.jpg

menu1.jpg

menu2.jpg

poster2.jpg