• YENİLENİYORUZ

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla forum ve sistem altyapımızı tamamen yeniliyoruz. Daha hızlı erişim daha fazla kullanım kolaylığı ve daha fazla fayda sağlayabileceğiniz platformumuzla yakında hizmetinizde olacağız. Verdiğimiz geçiçi rahatsızlıktan ötürü özür dileriz :)

mazda tasarımları

serkansema

Acemi Kullanıcı
yhOjX.jpg
[/IMG]

Alleyezonme

Acemi Kullanıcı
Beğenmedim olmamış gibi laflar edip hevesini kırmak istemem ama pek olduğu söylenemez umarım doğru tercihlerle kendini geliştirirsin bol şans

bilgeadamali

Acemi Kullanıcı
adam yapmışta emeğine bari saygı göstersen grafiker emrah sen eminim bu arkadaş senden iyidir teneke teneke konuşma adama laf söyleme kırmançi bir tanede sen yap senin başarını görelim..

ZxxxE

Acemi Kullanıcı
adam yapmışta emeğine bari saygı göstersen grafiker emrah sen eminim bu arkadaş senden iyidir teneke teneke konuşma adama laf söyleme kırmançi bir tanede sen yap senin başarını görelim..

Emrah doğru söylüyor, senin gibi biri daha ilk mesajında böyle bir şey yazmasın diye ben yazmamıştım ama O cesaret edip yazmış. Bilgiyi, yeteneği her şeyi boş ver zerre kadar denge bilgin varsa olmadığını sen de görebilirsin ...