Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Merhaba yardımcı olabilirmisiniz?

b3tuL

🌱Yeni Üye🌱
öncelikle merhaba yeni kayıt oldum :)
Bu sıralar photoshop la birşeyler yapmaya meraklandım. Fakat yaparken biraz zorlanıyorum nereden başlasam, hangi programı kullansam? Photoshop ile geçmişi iyi olan bir arkadaşım yardımcı olabilirmi acaba? Aslında sormak istediğim hangi proglamla daha iyi alışırım,zorlanmam? :smile:

Son düzenleme:

Atlanturk

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ne yapacağınıza bağlı. Tabiki ben ve diğer üyeler yardımcı oluruz ama tam olarak ne yardımı almak istediğinizi anlamadım. Size şöyle tavsiyede bulunabilirim:
Burada adobe forumundan photoshop forumuna girerseniz orada photoshop dersleri göreceksiniz. O dersleri uygulayarak ilerleme kaydedebilirsiniz. Ayrıca forumda photoshop e-kitabı da mevcut ona da bakabilirsiniz. Yapılan çalışmalara göz gezdirebilirsiniz. Yeni başlandığında karın ağrısı yaratır photoshop, ama alıştığınızda öyle bir zevklidir ki o kerata :)
Forumumuza hoş geldiniz bu ara. Bir de açtığınız konuda başlık sanki biraz kurallara aykırı gibi gördüm. Tabi yetkililer daha iyi bilirler

e-h

🌱Yeni Üye🌱
evet bende yardımcı olurum ama ne yapacagna baglı ama phooshop daha kolay :d

b3tuL

🌱Yeni Üye🌱
Teşekkür ederim. Aslında ben ilerlemek istiyorum mesela site tasarım gibi ama ilerde tabi şimdi direk site tasarımı yapmaya başlayamam herhalde. Ama şuan içinde bazı resimler üzerinde oynamalar veya eskiden forumlarda baya modaydı imza avatar çalışmaları falan bende biyerden alma degil ama kendim baştan imzalar avatarlar yapabilrim. Bunun gibi pek bir bilgimde yok açıkcası.. Sizce amatörler için en kullanışlı program hangisidir?
Birde konu başlığında kural ihlali yaptıysam özür. En düzgün şekilde yazmaya çalışmıştım ama..