Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Mersin Temsil Ajans'a FREELANCER Grafiker Aranmaktadır.

mersintemsil

🌱Yeni Üye🌱
Mersin merkez olmak üzere 8 farklı il'de faaliyet gösteren,edindiği tecrübelerle her geçen gün büyüyen firmamıza türkiye'nin neresinde olduğu önemli olmayan,grafik tasarımla ilgili programları adı gibi bilen,'herşeyi yaparız,hallederizzz' den ziyade 'ben yaptımmm' diyebilen ve bunları gösterebilen,kendine güvenen ama bi o kadar da yenilikleri öğrenmek isteyen grafiker arkadaşlar aranmaktadır.

Eğer sizdee, aradığınızı buldunuzz,işteee buradayımmm diyorsanız, eee ne duruyoruz hadi iletişime geçelim...

Mersin Temsil AJANS Reklam&Tanıtım-Organizasyon
İnönü Mh. 1408 Sk. No:16 Yenişehir/Mersin

Okan Faik PEKEL/Genel Koordinatör- 0532 410 5234
Hasret ŞİMŞEK/Halkla İlişkiler Sorumlusu-0532 302 4879

mail: temsilajans@gmail.com
messenger: pekelokan@hotmail.com

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

tdesign

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.emrullahincearik.com
Mersinde ikamet ediyorum ama erdemlide okuyorum.
Daha önce mersinde 3 tane reklam ajansında çalıştım grafiker olarak.

Free olarak çalışmak isterseniz haber verirsiniz .