Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Meslektaşlarımdan yardım istiyorum..

yutan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.annempaylasiyor.com
Merhabalar, affınıza sığınaraktan bir kaç birşey sormak ve yardım almak istiyorum..
Ben 6 yıl boyunca grafikerlik yaptım,ilk olarak matbaa işi ile başladım, son olarkta yaka etiketi ve tasarımı ile hamileliğim nedeniyle
işime son vermek zorunda kaldım.
kısacası 2,5 yıldır bu meslekten uzağım, unutmam diyordum ama işin içine çocuk girince bir kaç bilgimin eksildiğini farkettim:( İnternette araştırıken bu site karşıma çıktı, hem bilgilerimi tazeleme fırsatı yakalıyorum hemde kendime göre freelancer iş bkıyorum. İlk defa internet üzerinden iş yapacağım ve fiyat konusunda malesefki bilgisizim:( Eğer normal bir işe girseydim tabikide maaşımı ücretlendirebilirdim. nedemek istediğmi umarım anlatmışımdır...
mesela; freelancer kartvizit, tasarım,katolog çalışması,matbaa işleri, geldiğinde ortalama ücretlerinde yardımcı olursnız ve ödemenin nasıl olduğunu yazarsanız sevinirim.Müşterime komik bir fiyat biçmekten çekiniyorum açıkcası,bu işi yapacaksmda bilmeden balıklama dalmak istemiyorum:tongueout:
buradaki deneyimli grafikerlerde bana yardımcı olursa çok sevinirim. freelancer iş yapan deneyimli grafikerlerinde yardımcıları oluyormuş saanırsam yani öle duydum , bilgilerimin tazelenmesi açısından böyle birşeyde yapabilirim.LÜTFEN SİZDEN ÇOOK RİCA EDİYORUM BENİ BİLGİLENDİRİN...
SAYGILARIMLA...

SAYGIDA KUSUR ETTİYSEM AFFOLA:wink: