Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Metin Yazarı-Art direktörüm İş arıyorum | Anadolu Yakası - İstanbul

didemozcan

🌱Yeni Üye🌱
Metin Yazarı-Art direktörüm İş arıyorum | Anadolu Yakası

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Photoshop-Freehand-Adobe Illustrator-Quark Express iyi derecede kullanıyorum.

İş deneyimi ve içeriği: Turkcell A.Ş. Marketing Departmanı Basınla ilişkiler stajer
Hyundai A.Ş. Kurumsal İletişim departmanı stajer
Ajansmile; 4 yıl kendi kurmuş olduğum reklam ajansında art direktörlük ve metin yazarlığı yaptım.
Brf Medya/Creative; 1 yıl çalışmış olduğum firmada metin yazarlığı yaptım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Ürettiğiniz herşeyi tüketiciye sunarken doğru sözcükleri ve kusursuz anadilini kullanmanın önemini hepimiz çok iyi biliriz.

Reklamı reklam yapan her ne kadar görsel öğeler gibi görünse de asıl metinler ile reklamı hafızalara kazırız.
Unutmayın ki reklamda geçen şarkılar bile metinlerden oluşur. Şuanda hafızalarınızda kazınan reklamları düşündüğünüzde hepsinin ne denli çarpıcı kelimeler kullandığını bir anımsayın.

Gerek web sitesi gerek ufak bir el broşürü bile kusursuz ve çarpıcı olmalıdır. Unutmayın reklam tüketiciye ulaştığı anda hatasız olmalıdır.

Bu anlamda doğru hızlı ve kusursuz kullandığım türkçemiz ile firmanıza en iyi metinleri yazmaktan keyif alacağım...

E-posta: didem_ozcan@hotmail.com

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

didemozcan

🌱Yeni Üye🌱
Sayın Yetkili;

Yapmış olduğum çalışmalardan 1 örnek ve ücret talebimi belirtmiş olduğunuz mail adresine gönderiyorum .

Saygılar

AKEAD

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.akead.com
Merhabalar Didem Hanim,

job.akead.com adresinden basvurunuzu yapabilirsiniz.
Ücret talebinizi ve cv nizi yollarsaniz degerlendirmeye alacagim.
Tesekkürler