Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Mobil Reklam TIR Üzeri Giydirme Çalışması. - Türkiye Geneli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hakanvar

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.battalboy.com
Mobil Reklam TIR Üzeri Giydirme Çalışması.

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Çalışma örneklerinizi görebilirsem, detaylı görüşebiliriz. Şu an ihtiyacım mobil araç üzeri giydirmedir. Dönemsel olarak farklı tasarım ihtiyaçlarım oluyor. Freelance olarak ürün bazlı fiyatlandırma ile çalışabiliriz.

Çok kaliteli bir araç giydirme çalışması yaptırmak istiyorum.

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Çalışma örneklerinizi görebilirsem, detaylı görüşebiliriz. Şu an ihtiyacım mobil araç üzeri giydirmedir. Dönemsel olarak farklı tasarım ihtiyaçlarım oluyor. Freelance olarak ürün bazlı fiyatlandırma ile çalışabiliriz.

Çok kaliteli bir araç giydirme çalışması yaptırmak istiyorum.

E-posta: hakanvar@hotmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

adarda

🌱Yeni Üye🌱
freelancer grafiker

Merhaba 12 yıllık açık hava reklamcılığı ve 1 yıl ajans deneyimim var. Bahsettiğiniz araç giydirmeleri zaten sürekli yapıyorduk. Fakat şu an sektörde çalışmıyorum evden freelancer olarak çalışmaktayım çocuklarımdan dolayı. Yaptığım arşivlerim bilgisayarımın servise gitmesi nedeniyle yedek alınmadığından hepsi çöp oldu maalesef. Çalıştığım firmalardaki yaptığım çalışmaları da size sunamam etik olmaz sanırım. Dilerseniz bana iş ile ilgili bilgilerinizi geçin. Örneğin araç modeli vs. Size sunum hazırlayayım tekrar değerlendirin.
Görüşmek üzere iyi çalışmalar dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...