Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Moderatörlerimize Teşekkür..

Sonay Görkem

👑Efsanevi Grafiker👑
hımmm nefis görünüyor... türk kahvesini de çok çok severim ama şu paketlerde satılanları değil makinalarda kavrulup taze taze verilenleri :) o kahve çekrdeklerini takır takır yemeğe de bayılırım :) off super oldu :) bu sefer teşekkürüm sana sonaycım :)

Rica ederim her zaman :)

özür dileyerek o kahveden birtanede ben rica edebilirmiyim :p :)

Tabiki siz üsttekini alın ben devamını yaparım :p

finfik

👑Efsanevi Grafiker👑
Ne zaman başım sıkışsa bu sitede buluyorum kendimi... Kurucularına ve emeği geçen herkese teşekkür ederim. İyi ki varsınız... :)

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
Ne zaman başım sıkışsa bu sitede buluyorum kendimi... Kurucularına ve emeği geçen herkese teşekkür ederim. İyi ki varsınız... :)

sende iyiki varsın finfik..

Tüm yöneticilerimize sabır diliyorum.. :)

Bkz.

skyfox bende adminlere ve sorumlulara sabır diliyorum.. bazen ben bile yoruyorum onları :)

ama bana arı üyeliği layık gördüğü için Önce Gökhan Tekin'e sonra arı üyeliğimi onayladığı için Volkan Tekin'e Kocaman teşekkür ediyorum...

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Başka bir sitede robot gibi dersleri takip ederken; bir arkadaş sayesinde buldum sizi...

Ve o gün bugündür; yemek yemekten :p ve -sigara içmekten- UPPSS!!!! (YASALAR GEREĞİ KAPALI ALANLARDA SİGARA İÇMEK VE İÇİLMESİNE MÜSADE ETMEK YASAKTIR!!!SİGARA ÖLDÜRÜR!!! :D ) sonra ki en büyük bağımlılığım siz oldunuz...
Güzel grafikleri, sımsıcacık turuncu rengi ve her daim cin gibi bakan hazerfeni,sımsıcak insanları ve en en en önemlisi kalitesi beni ilk gördüğüm günden beri dev bir mıknatıs gibi çekti beni ve yapıştırdı buraya...

Emeği geçen herkese, sonsuz sevgi ve teşekkürlerimi sunuyorum...
Canım arkadaşlarım hepinizi çok çok çok seviyorum....

Not:Az kaldı az vakit bulur bulmaz bende arı üye olacağım :giggle:
Özel üyelerin parası varsa bizimde umudumuz var :giggle: :D :D :D :D

Sitenin Geveze Muhalefet Üyesi ESRA :giggle:

:iloveyou:

K
A
L
İ
T
E

T
E