Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Motsa Elektronik Logo

WAR

🌱Yeni Üye🌱

Nasıl olmuş ben bu işlerde daha yeniyim fikirlerinizi bekliyorum..

Benzer konular

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
o büyük t harfi ile sol ve sağdaki mavi cıbıkları kullanmsan motsa yazısı tek başınada iş görürmüş. onlar son derece biçimsiz bence.

grafizm

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kardeş, madem bu işlerde daha yenisin, hevesini kırmiyim senin... :) Biraz daha çalışmalısın...

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
1 o t nin sağındaki ve solundaki çubukları kaldır
2: t farfi üzerine bir te dah koymuşsun yoksa adı mottsa mı
3:renk uyumunu beğenmedim
çalış derim fikrim bu karar senin

coskun_ert

🌱Yeni Üye🌱
üst bölümdeki çizimi at, T harfini ters çevir, çok tatlı durur gibi geldi

dmtsign

🌱Yeni Üye🌱
merhaba,
daha yeni olman ve cok calısman gerektigi konusunda yapılan elestiriler seni üzmesin.
herkes aynı yollardan gecti, öyle değil mi? herkes, ilk zamanlar gözünün nuru gibi hazırladıgı logolara daha pozitif yaklasımlar bekledi.
calısmana gelince Countryman arkadasımıza katılıyorum.ustteki atraksiyonu hiç yapmasan bile kafidir bence.ama illaki yapmam gerek diyorsan bir hareket, ismin ortasındaki t harfinin kollarını uzatabilirsin. yinede pek önermiyorum cunku bu bir yapı şirketi logosuna dönüşüyor giderek. halbuki şirket elektronik üzerine...ha sen illa bunun üzerinden gitmeye devam etmeliyim diyorsan, zemine dikey gelen parcalara hareket katacak baska bir sekil eklemelisin bence.yani bir asimetri yaratmalısın.bu hali ile fazlasıyla katı bir durusu var. birde renk uyumu konusunda yapılan eleştirilere katılmakla beraber sana önerim sudur ki, ilk basta logonu siyah-beyaz-gri hazırlamandır. böylece renkler kafanı karıstırmaz ve leke degerlerini net bir biçimde secersin. logonun son haline karar verincede sektörüne ve logo degerlerine göre renklendirirsin.

İyi calısmalar dilerim..

Elsi

🌟Usta Tasarımcı🌟
En üstteki yaptığın şeyi kaldırsan M harfi gibi olan şeyi sadece motsa elektronik yazsa daha güzel durur...

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Cahit GÜLDEN;53055' Alıntı:
Bu arada bilmeyenler için belirteyim tasarımcımızın yaşı 13 tür:))

13 mü? :) O zaman tebrik ederim. Birçok yaşıtın gibi çevirim içi oyunları bırakıp ta kendine daha ciddi uğraşlar seçtiğin için...

Yukarıda M ve T harflerini bir arada kullanma fikrin belki güzel olabilir. Fakat burada yapmış olduğun fikir pekte iyi durmamış. Ayrıca mutlaka bunu yapmalıyım diyorsan üst kısımdaki T harfi ile alttaki T ortalanmamış. Alttaki T ‘nin sağına biraz daha yakın duruyor.

Bende diğer arkadaşlar gibi altta duran MOTSA üstündeki olmadan da bu işi götürür gibi duruyor.

tabu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yetenek yaşla değil başla olçülür. Volkan Tekin arkadaşın dediği gibi sadece yazı yeterli atışa devam tebrikler.Gözlerinden öperim.

WAR

🌱Yeni Üye🌱
Teşekkrüler hepinizin yorumlarını dikkate aldım çalışacağım:)))

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
bende dediğim gibi bir dene elleine sağlık ben de senin yaşlarında başladım bakma hala birşey olmaz bizden sadece konuşuruz biz çalış karar vernek başarmanın yarısıdır
:)

FRTDESIGN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.webevin.com
M - E Bunların üzerinde düşünürsen daha iyi bi çalışma çıkartabilirsin... M-E Birbirine benzer harfler çünkü ;)
çok basit ve anlamsz olmus logonn bırazda bişeyler anlatması gerekır...
Çalışmalarının devamını bekliyoruzz....

WAR

🌱Yeni Üye🌱

Ayaküstü bitane

Bunu da şimdi yaptım aklımda oturmuş bir fikir yoktu ...

Bunu şimdi düşündüm...:)))9

Yeni birkaç tane daha yaptım fikirlerinizi bekliyorum...

Biraz düzensizoldu ama neyse ayaküstü (şimdilik yani:)))))

.........................................

..............................................

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Sayın WAR : Hevesinizi anlıyorum çok heveslisiniz. Çalışmalarınıza bakıldığında ne kadar çok severek yaptığınızı görüyorum. Ancak siz bizim kurallarımızı anlamıyorsunuz sanırım flood yapmanızdan dolayı bu şekilde konuşuyorum.
Flood nedir? :
Sayfalarımızda bir mesaj yazdığınızda başkası bir yazı yazmadan siz yine mesaj atarsanız bunun adına flood denir. Flood neden yasaktır ? Çünkü bir süre sonra mesaj kalabılığı ve gereksiz yere forum kullanımını olduğunu için sitemiz yavaşlar. Lütfen kurallarımızı bilelim ve buna göre hareket edelim...

emre-kara

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sevgili kardeşim logoların hoş olmuş diyim ama saan bir kaç neri madem bunlar elektronikci o zaman kendini biraz zorla o yazılarının arasından kablo geçirebilirsin eelktronik yazısınıda en sondaki a nın altına yazabilirsin bunu yaparak sadece firma ismi görunur sektoru fazla öne cıkmaz biraz daha hareketli bişeyler yapabilirsin.tşk ler saygılar başarılar

Elsi

🌟Usta Tasarımcı🌟
motsasssiy4.jpg

ben bunu beğendim tebrikler:)