Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Muhtelif Çekimlerim

Benzer konular

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Manzara resimleri mükemmel.:)

Emeğinize sağlık, teşekkürler.

firkete

🏆Pro Tasarımcı🏆
bende izmirde olduğum içn sana hemşerim demek sanırım yakışıksız olmaz.

Son zamanlardakiğ fotogtaf sanatçılarının veya fotografla bir şekilde uğraşanların bence düştüğü bir hata var. Fotografları tablo havasına döndürmek istiyorlar. Fotoşop un bütün nimetlerinden yararlanarak sıradan bir resim bile gerçeten etkileyici bir tabloya dönüyor. Aynen sizin bir kaç resimdeki gibi. Ancak benim anladığım fotograf sanatı bu değildir. dahası bu da olmamalı. Fotograf sanatçısı ile ressamlık farklı şeyler. Nedense fotografçılar ressamlığa özeniyorlar. Olmayan yeteneğimizi fotograflamı kapatmaya çalışıyoruz nedir.

Resimlerine fotograf sanatı açısından bakınca çoğunun değerlemdirmeye bile alamıyorum. manzara fotografları belki değerlendirilebilir ancak onlada o kadar allanıp süslenmiş ki gerçek resim hangisi nasıl evap bulamıyoruz ve dolayıyla puan veremiyorum. Şu belli sizde fotograf sanatçısında olması gereken en azında kadrajlama ve anı yakalamayla ilgili bir yetenek var. Ancak kesinlikle geliştirilmeli.

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
tebrikler güzel bir seyir oldu..

cazgir35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ozkaner.com
Teşekkürler "firkete", İzmirli olduğuna göre hemşehirlim demeniz kesinlikle yanlış olmayacaktır ancak en azından Soyadımı tanımanız gerekirdi gerçekten grafikerlik yapıyorsanız. Zamanımızdan önceki analog fotoğraflar için, rötuş teknikleri ve karanlık oda vardı, şimdi ise Photoshop (başka bir deyişle beyaz oda). Birde sunmuş olduklarım resim değil, fotoğraftır. Yazınız bana eski bir atasözümüzü anımsattı "Kedi uzanamadığı ciğere mundar der". Saygılarımla...

BeDi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
manzara resimleri harika.. emeğinize sağlık

BeDi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
haklısınız fotoğraf demem gerekiyodu ama öyle yazıyım dedim nedense.. yoksa yani kavramların farkındayım tabikide :) bu konuda hassas olmanız güzel bişey tebrikler başarılar :)

BeDi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben teşekkür ederim uyardığınız için :) sizede kolay gelsin :)

viooltje

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tebrikler!
gercekten guzel cekimler. Ozellikle manzara fotograflari cok etkileyici

dygsu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Fotoğrafları şu an gördüm ve hayran kaldım. Bence photoshop editleri de yapılsa, fotoğrafı bu hale getirmek de beceri ister, bir art gözü ister. Bence Beyefendi de bu hali hazırda mevcut. Doğrudan objektiften çıktığı gibi ya da, photoshop düzenlemesinden sonra, çok başarılı kareler. Emeğinize sağlık.

alican81

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben pek etkilenmedim doğrusu...daha iyileri varken sıradan fotoğraflar yalnızca çeken kişinin egolarına hitap eder diye düşünüyorum.en azından proffesyonel olmak isteyen birisi fotoğraf seçiminde daha dikkatli ve özenli olmalı diye düşünüyorum.fotoğraflara bakınca bi hayranlık duymadığımı belirtmek istedim.