Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Mürekkep ile Çizimler

lovies

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.ilkeroztuna.com
image001zwr.jpg

image002ovk.jpg

image003yfj.jpg,

image004hzy.jpg

image006j.jpg

Not: Şahsıma Ait Değildir...

Benzer konular

Sadgraf

🌟Usta Tasarımcı🌟
sanırım 5 resim var fakat 3 numaralı resim açılmıyor,orda sadece resim simgesi var ve üzerinde de çarpı bilmem anlatabildim mi canım!

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
Mürekep tekniğini her zaman sevmişimdir tonlamalarını iyi yaparsan çok güzel çalışmlar çıkabiliyor..

Paylaşım için teşekkürler...

a.g.s.l

👑Efsanevi Grafiker👑
Mürekkep teknigi çizimde hem anlatım gücü
kuvvetli olan hemde özgün çalışma stilleridir...
Benimde sevdigim bir tekniktir...
Paylaşım için teşekkür ederim "lovies:)"

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaşlar herkes mürekkep tekniği demiş fakar onun adı lavi. yani lavi çalışması dersek sanırım daha doğru olacak. lavi'nin açılımı tek renk veya ve mürekkeple yapılan sulu boya tarzı çalışmalara denir.
çalışmalar gayet güzel.. paylaşım için teşekkürler.

alıntı :lavi tekniği: Sulandırılmış tek renkle ya da mürekkeple yapılan çalışmadır.Suluboya tekniğine yakındır. Temel maddesi Çini mürekkebi, is mürekkebi ,sepya ya da su katılmış başka boyadır.Kullanılan boya genellikle siyahtır.İkinci bir boya mavi yada yeşil kullanılabilir.

özzlemm

♾️Grafik Gurusu♾️
çok hoş çalışmalar gerçekten. paylaşım için teşekkür ediyorum

lovies

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.ilkeroztuna.com
Rica ederim arkadaşlar,Ben teşekkür ediyorum değerli yorumlarınızla renk kattığınız için :)

qrafiX

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hepsi birbirinden Güzel.
Teşekkürler.

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
5 resim yüklemişsin fakat 3 tanesi görünüyor
Güzel çalışmalar

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaşlar herkes mürekkep tekniği demiş fakar onun adı lavi. yani lavi çalışması dersek sanırım daha doğru olacak. lavi'nin açılımı tek renk veya ve mürekkeple yapılan sulu boya tarzı çalışmalara denir.
çalışmalar gayet güzel.. paylaşım için teşekkürler.

alıntı :lavi tekniği: Sulandırılmış tek renkle ya da mürekkeple yapılan çalışmadır.Suluboya tekniğine yakındır. Temel maddesi Çini mürekkebi, is mürekkebi ,sepya ya da su katılmış başka boyadır.Kullanılan boya genellikle siyahtır.İkinci bir boya mavi yada yeşil kullanılabilir.

Tam olarak lavi çalışmasıda denilemez..Bildiğim kadarıyla Lavi fırçayla yapılır..

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
lavi fırça ile yapılır diyerek onu sınırlamak bence doğru olmaz. lavi tek renk ile tonlama yapılmış çalışmaları kapsar bana göre.. sizin dediğinize bakarsak sulu boyada fırça ile yapılır sadece ama artık sulu boya kalemleri var onlar ile deseninizi çiziyorsunuz ve sonra istediğiniz bölgeyi istediğiniz kadar sulandırıyorsunuz ve sulu boya oluyor oda kalemle yapılıyor fakat sulu boya.
demek istediğim kullanılan araç önemli değildir. önemli olan ne yaptığındır.:)

lovies

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.ilkeroztuna.com
lavi fırça ile yapılır diyerek onu sınırlamak bence doğru olmaz. lavi tek renk ile tonlama yapılmış çalışmaları kapsar bana göre.. sizin dediğinize bakarsak sulu boyada fırça ile yapılır sadece ama artık sulu boya kalemleri var onlar ile deseninizi çiziyorsunuz ve sonra istediğiniz bölgeyi istediğiniz kadar sulandırıyorsunuz ve sulu boya oluyor oda kalemle yapılıyor fakat sulu boya.

Hangi konuda anlaşılamadı :D

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

Lavi tekniğinde (bilinen teknik) fırça ile kağıdı ıslatırsın, ve objeyi net olarak oluşturmak için fırça ile hafif dokunuşlarla çizime başlarsın...

Ayrı teknik olarak çizgisel formlar oluşturacaksanız ince ve kalın uçlu fırçalar kullanılır..

Ha artık bu teknik çeşitli uçlarda fırçayla değilde kalemler vasıtasıyla yapılıyorsa konu ayrı. Haklısınız. Ama konunun açıldığı uygulamalara bakarak direk Lavi çalışması demek yanlış yönlendirme olabilir..