Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

nokia c3-01/x3-02 sizce hangisi?

timsah_sg

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşlar eşime telefon almak istiyorum hem tuş takımı nevcut hemde güzel bir telefon olsun istiyorum eşim x3-02 yi beğendi ama biraz elde kayboluyor gibi ama tam bayan işi c3-01 ise daha ağır ve elde daha dolgun duruyor bildiğim kadarı ile aynı işletim sistemini kullanıyorlar 1-2 detay dışında sistemleri aynı kulanım olarakta rahat birde size danışmak istedim yakından takip edenler var ise fikirlerini almak isterim tabi farklı tavsiyelerinide..

Son düzenleme:

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
arkadaşlar eşime telefon almak istiyorum hem tuş takımı nevcut hemde güzel bir telefon olsun istiyorum eşim x3-02 yi beğendi ama biraz elde kayboluyor gibi ama tam bayan işi c3-01 ise daha ağır ve elde daha dolgun duruyor bildiğim kadarı ile aynı işletim sistemini kullanıyorlar 1-2 detay dışında sistemleri aynı kulanım olarakta rahat birde size danışmak istedim yakından takip edenler var ise fikirlerini almak isterim tabi farklı tavsiyelerinide..

internetten artılarını eksilerini bir araştır x3 hakkında çok şikayet var haberin olsun c3 ü ise incelemedim daha

timsah_sg

🏆Pro Tasarımcı🏆
internetten artılarını eksilerini bir araştır x3 hakkında çok şikayet var haberin olsun c3 ü ise incelemedim daha

2 haftadır araştırıyorum almışken sakata gelmiyelim diye yorumların çoğunu okudum x3-02 ile ilgili ama c3 ü henüz incelemedim dün bir müşterimin elinde gördüm 2 haftadır kullanıyormuş memnunum dedi bu hafta sonunuda onu incelemeye alarak geçirecez anlaşılan :D

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
bir bayan olarak tercihim c3 tür :D Bende telefon alıcam yeterince araştırdım...