Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

normal üyeler neden özel msj atamasın?

sss.ibel

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bundan bir kaç ay önce font yüklemiştim paylaşım için link ölmüş yeniden yüklemek istiyorum konuya müdahale edemiyorum mod.a msj atamıyorum.:sadsmile:
Forumda vakit geçirmek veya bir sorunu halletmek için illa özel üyemi olmamız gerekiyor.Kaç senedir bu forumdayım yeri geldi programları burdan öğrendim ödev araştırdım çok yardımcı oldu ama normal üyelere özel msj atamaması portfolyalara bakamaması vs.bunların yeniden gözden geçirilmesini istiyorum

Konu yanlış yerdeyse özür dilerim.

Benzer konular

sss.ibel

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bende sana katılıyorum :)

Varmı başka destek veren (baş kaldırıyoruz...) :)

Yok niyetim başkaldırmak değil yanlış anlaşılmasın problemleri çözemiyorum bazen birine soru sorma gereği hissediyorum özel msj atamıyorum :/

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Baş kaldıranlar sağ tarafa derdini dile getirenler sol tarafa lütfen!.. :)

Arkadaşlar bu konuda defalarca konu açıldı ve bizler de cevap verdik.

Mesaj atabilmek için sadece ücretlik olan Özel Üyelik satın almanız elbetteki gerekmiyor. Özel üyelik gibi bir de Arı Üyeliğimiz mevcut:

Forum içindeki çeşitli fonksiyonel ayrıcalıkları kullanabilme imkanı veren Üyelik biçimidir.

Çalışanı kim sevmez?

Paylaşım yapan ile sadece forumdaki bilgileri alıp bir teşekkür bile etmeyen; paylaşım yapmayan üyeleri bir birinden ayıran en güzel uygulama... Ayrıntılı bilgi için yukarıdaki başlığa tıklayınız.

Eğer hala yukarıdaki arkadaş gibi; "ben bu siteden çok yararlandım ama hiç bir şey vermeyi düşünmüyor, paylaşım yapan, bilgi paylaşan ve yardımlarını esirgemeyen insanlarla aynı hakları istiyorum" diyorsanız!..

Üstelik yöneticiler ile irtibat kurmak isterseniz "çevrim içi destek" ekibimiz ile görüşebilirsiniz.

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
şunuda yapabilirsiniz değiştirmek istediğiniz linki moderatörlere ihbar edebilirsiniz ihbar butonunu kullanarak moderatörler en kısa zamanda değiştirecektir linki

sss.ibel

🏆Pro Tasarımcı🏆
şunuda yapabilirsiniz değiştirmek istediğiniz linki moderatörlere ihbar edebilirsiniz ihbar butonunu kullanarak moderatörler en kısa zamanda değiştirecektir linki

Mod.a bildirdim linkide yenileyip mesajda yazdım, konu çöp kutusuna taşınmış malesef