Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Özel üyelik

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Sayın yetkili, özel üyelik sürem bitmiş, uyarı maili spam kutusuna gittiği için daha erken farketmedim.
Şimdi ücretini yatırmak ve özel üyeliğimi yeniden başlatmak istiyorum ama özel üyelik bir süre kapalı diye bir uyarı çıkıyor.
Sorun nedir ya da ne yapmam gerekiyor.
Ayrıca yöneticilere özel mesaj da yazamıyorum, o sebeble buradan sesimi duyurmaya çalıştım.
İlginizi bekliyorum.

Benzer konular

grafiker_emrah

♾️Grafik Gurusu♾️
Sayın yetkili, özel üyelik sürem bitmiş, uyarı maili spam kutusuna gittiği için daha erken farketmedim.
Şimdi ücretini yatırmak ve özel üyeliğimi yeniden başlatmak istiyorum ama özel üyelik bir süre kapalı diye bir uyarı çıkıyor.
Ayrıca yöneticilere özel mesaj da yazamıyorum, o sebeble buradan sesimi duyurmaya çalıştım.
İlginizi bekliyorum.

geçici bir sürede olsa aramıza hoş geldin erkan hocam :D :D :D

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Hadi hadii =) aramızdan çabuk ayrılmak için çırpınma ve bağırınma yöntemlerine başlamışsın bile :D:D:D

Yok valla, ne sınıf farkı gözetirim ne ücret farkı :) Hep aranızdaydım, bla'daydım, grafikafe'deydim... Emekçilerin arasındaydım işte. Zaman zaman çöp kutusunu bile karıştırdım kimseler görmeden...
Tek amacım benim gibi olupta sesini duyuramayanların sesi olmak, bir nevi amme hizmeti yani...
Yoksa ben bir garip tasarımcı... :):)

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yok valla, ne sınıf farkı gözetirim ne ücret farkı :) Hep aranızdaydım, bla'daydım, grafikafe'deydim... Emekçilerin arasındaydım işte. Zaman zaman çöp kutusunu bile karıştırdım kimseler görmeden...
Tek amacım benim gibi olupta sesini duyuramayanların sesi olmak, bir nevi amme hizmeti yani...

Peki o zaman bir garip tasarımcı yola devam arkandayız :D

grafiker_emrah

♾️Grafik Gurusu♾️

eminim öyledirr :D :D :D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
İlginizi bekliyorum.

Desene çavuşluk bitti meydan benim gibi onbaşılara kaldı. :D:D:D

Geçen başka bi arkadaşın da böyle bi feryadı vardı yetkileden yapılan açıklamada şu an özel üyelik ile ilgili yeni çalışmalar yenilikler yapılıyormuş dolayısıyla bir süreliğine özel üyelik kapatılmış.

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Geçen başka bi arkadaşın da böyle bi feryadı vardı yetkileden yapılan açıklamada şu an özel üyelik ile ilgili yeni çalışmalar yenilikler yapılıyormuş dolayısıyla bir süreliğine özel üyelik kapatılmış.

Yetkililer tatile mi çıktı yoksa :)
Bekliycez artık napalım, sağolasın Martin...

muratkeceli

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.kecelikalem.net
1-2 ay önce bende paypal hesabı açmadan (açmak istemiyorum zorlamı:) parayı başka yollarla yatırarak özel üye olmak istedim msn de 3-4 sefer yazdım cevap alamamıştım vazgeçtim