Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Okul dergisi denemem...

xervoodoo

🌱Yeni Üye🌱
Indesign programı ile 1 ay öncesinde tanıştım. grafik bilgim hiç yoktur. Okul müdürü dergi yapmamızı istedi. ben de ilk denememi yaptım. yorumlarınızı bekliyorum. taslak halinde şu an. daha bitmedi.

matkapak4.jpg

Benzer konular

serk002

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
inovatiff.com
çok karışık dergi havası yok. sağ alttaki çiçekte anlamsız bir lise dergisine göre. açık renkler seçerseniz bence daha iyi olur.

BerkerGonca

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çok kalabalık olmuş ve çok gereksiz obje kullanmışsınız. Mesela MAT yazınızı normal bir fontla yazarsanız eminim çok daha güzel duracaktır. Ve bu kapa sanırım eğer doğru tahmin ettiysem okulunuzun bahçesinden bir fotoğraf koyarak boş yeri doldurabilirsiniz. Üzerinede dergiden başlıklar koyarsanız tamamdır :)

xervoodoo

🌱Yeni Üye🌱
Motor
Ahşap
Tesisat bölümleri için yapıldı. fazla obje derken bir MAT yazısı var; bir de gül resmi (güllübağlar için) ortada bulunanlar içinde okuldan resimler olcak ama onları değiştircem galiba

BerkerGonca

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ben senin için öneride bulundum yoksa banane :) Çok sıradan bi görüntü vermiş MAT'ın yazılış biçimi..

Miss quark

🌱Yeni Üye🌱
o gülden güllübağları çıkarmak fikri saçma sanki he :)yada madem onu temsilen neden o derece bğyğk ve orda duruyor? ramazanda tvde iftar saati gösterilen çiçekler gibi :)