Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Okul Dergisi Kapak Çalışmam

musti790

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.codermen.com
İlk dergi tasarımım dolayısıyla ilk dergi kapak tasarımım :) derginin içerisinde de sanatsal grafikler bulunduğu için bu tarz bir kapak yaptım değerli yorumlarınızı bekliyorum

nkapakh.jpg

Benzer konular

delican1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
musti okul için biraz ağır olmamışmı? eline sağlık

musti790

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.codermen.com
Biraz ağır olmuş olabilir haklısın ;) ama renkli olarak çıktısını bile aldım çok hoş oldu.İçeriklerinde de bu tarz grafikler kullandım o yüzden bu tarz bir kapak yapayım dedim farklı oldu teşekkür ederim bu arada :) Hem renkleri tam yeşil değil maviye yakın resimde yeşil görünüyor upload dan kaynaklanıyor sanırım ;)

delican1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Serçeşmeyi birazda kalın font kullanabilirsin okuma açısından ve okul resmini birazda ön plana çıkarmalısın

basilic

Memento mori !
👑Efsanevi Grafiker👑
Daha sade olabilirdi. En azından logonun altındaki desen kalkabilirdi. Fotoğraf içinde başka bir yöntem olsaydı daha hoş olurdu sanırım. Benim fikrim tabi. Elinize sağlık.

musti790

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.codermen.com
Serçeşmeyi birazda kalın font kullanabilirsin okuma açısından ve okul resmini birazda ön plana çıkarmalısın

Önce kalın kullandım ama dediğim gibi rengi maviye yakın koyu bir renk gayet anlaşılır durumda olduğu için fontu kalınlaştırmadım.Fotoğraf dediğiniz gibi biraz daha ön plana çıkabilirdi teşekkür ederim :)

musti790

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.codermen.com
basilic teşekkür ederim yorumunuz için ama ilk çalışmam daha amatörüm diyebilirim yani siteye koymamın amacı da farklı görüşleri almak kendimi bu yönde eksiklerimi gidererek geliştirmek.Teşekkür ederim değerli yorumunuz için.Aslında dediğiniz gibi logonun kenarındaki desenler kalkabilirdi ama inş bu tarz hatalara düşmem bir daha :)

serhendi

🌟Usta Tasarımcı🌟
yanlış anlama arkadasım ama içerisinde kapaktaki gibi grafikler kullanmış olabilirsin ama kapakta çok boğmuş ilk baktığımda dergi kapagı gibi değil de restaurant menü kapağı zannettim...

daha değişik çalışabilirdir elindeki mevcut materyallerle...

iyi calismelar emeğine sağlık

musti790

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.codermen.com
yanlış anlama arkadasım ama içerisinde kapaktaki gibi grafikler kullanmış olabilirsin ama kapakta çok boğmuş ilk baktığımda dergi kapagı gibi değil de restaurant menü kapağı zannettim...

daha değişik çalışabilirdir elindeki mevcut materyallerle...

iyi calismelar emeğine sağlık

Haklısınız lüks bir restaurant menüsünü andırıyor hiç bu yönle bakmadım dediğim gibi ilk çalışmamdı tabiki hatalarım olacak ilk yapımım çünkü.Sizin yaptığınız yorumlarla kendimi geliştireceğim hatalarımı göreceğim zaten siteye eklememin sebebi de buydu.Teşekkür ederim :)

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Üzerinde biraz daha çalışılsa bence başarılı olmuş, sadeleştirmeni öneririm. Örneğin orta kısımda yukarıdan aşağıya inen şeritin içindeki motifleri kaldırman tasarımı biraz daha hafifletebilir. "Serçeşme" daha belirgin olmalı bunun için rengi koyulaştırman doğru olur. Ortadaki oval kısmı ve üstündeki logoyu biraz daha yukarıya alabilirsin. Renkler hoş olmuş, eline sağlık..

frozen

🌟Usta Tasarımcı🌟
Aklıma ilk gelen osmanlı saray ilk öğretimmi bu okulun ismi:) ama çalışma çok karışık nesneler büyük resim küçük kalmış logonun yanında falan bu tarz emsikler var gerçi sen fırına vermişşin beyenmişler

musti790

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.codermen.com
Aklıma ilk gelen osmanlı saray ilk öğretimmi bu okulun ismi:) ama çalışma çok karışık nesneler büyük resim küçük kalmış logonun yanında falan bu tarz emsikler var gerçi sen fırına vermişşin beyenmişler

:) İlkokul değil lise de anlaşıldı çok abartmışım :D Ama bence ilk çalışma için iyi gibi :D YAni zaman zaman gelişir bence :)

rphlvn arkadaşın dediğini yapmış olsaydım daha hoş olucaktı ne yapalım ilk çalışmamızda böyle olsun :)

fizibilit

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Emekli bir çaışma olmuş, Eline sağlık