Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Okul dergisi kapak çalışmam

JaKoMi

🌱Yeni Üye🌱
1pamukekerkapakocukderg.jpg

Arkadaşlar bir ilköğretim okulunda çalışıyorum. Tüm uyarılara rağmen photoshopta bir dergi hazırladım. 32 sayfalık bir dergi. Bitmesine bir iki sayfa kaldı, bu da kapak çalışmam. Yorumlarınızı bekliyorum.

İsmetpaşa ilköğretim okulu Yenice/Karabük

Benzer konular

Artichoke

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Güzel olmuş emeğine sağlık kardeş. ancak taşmalar yanlış verilmiş. basıldığı zaman alttaki ismetpaşa ilk öğretim okulu yazısını tehlikeye atmış olursun.
İmage içinde canvas size ile 3 milim sağ ve soldan 3 milimde yukarı ve alt kısımdan 6x6 büyütüp şimdiki halini guide larla belirledikten sonra kapağı çerçeve ölçüsü kadar genişletirsen sorunsuz bir şekilde basılabilir. taşmalar hariç ve alt kısımdaki okul ismi hariç güzel olmuş eline koluna emeğine sağlık :smile:

JaKoMi

🌱Yeni Üye🌱
Yukarıda resmin alt tarafı görünmüyor, resme tıkladığında tüm sayfa görünüyor. O yüzden demiş olmayasın.. Çok teşekkürler ilgine

ozgur_gul71

🌱Yeni Üye🌱
bence üst tarafta vektörel grafikler kullanırken altta bulunan okul resmi bütünlüğü bozmuş. bence okul resmini çıkar güzel bir çalışma yaparsın.

jackalgrafiker

🌱Yeni Üye🌱
emeğine sağlık jakomi ama bence biraz karışık olmuş fikrimce :)
biraz daha sade olsa sanırım daha da iyi olur
tabi iç sayfaları görmeden yorum yapıyorum
yinede ellerine sağlık biraz sonra okul dergi kapak diye yayınlııcağım istersen ordan fikir al derim iyi çalışmalar

Artichoke

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bence çok güzel olmuş böyle sakın bozma :))

serhatozqun

🌱Yeni Üye🌱
tasarım ilköğretim seviyesine gör güzel hos..ama dahada gelistirilebilir.Yalnız size bir sorum olacak bu kalitede calısma bılgılerınızı verebılır msıınz hangı oLculerde calıstınız ?

JaKoMi

🌱Yeni Üye🌱
21x30 cm sayfa boyutu 400 pixel çözünürlük olarak çalıştım..