Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Olympos sd 720 nasıl bir makine ?

cebecii_mc

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar bende olmpos makina aldım ve memnunum makinadan flexsiden direk kesim yapıyor ama ben genelde corel draw bildiğim için direk corelden kesim yapmak istiyorum nasıl yapacağımı bilen arkadaşalr yardımcı olursa sevirim

mus3535

🌱Yeni Üye🌱
ben aldım makine roland aldım çok memnunum..sn aliyılmaz belki yanında gelen program sınırılı metreye kadar kesim yapıyordur yada ayarlarından değişiklik ister ama en iyi çözüm flexisign ..tavsiye ederim..corelden kesim içinde plotter ı yazıcı olarak tanıtıp makineden rotate ayarını tersine yapmamız gerektiğini söylüyor ustalarımız.

hangi serisinden ,kaç liraya aldınız yazmanızda sakınca var mı...

cebecii_mc

🏅Acemi Tasarımcı🏅
aslında ben başka makina almıştım ama arıza yapmış olsa nedeniyle bana olmpos sd720 getirtiler mağduriyetimi gidermek amaçlı kendileri kaça getirdi bi bilgim yok

Erkan DERYA

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.istanbulreklam.com
* Makine markası vermek yerine ülke isimlerini vereyim Japonya,Kore,Avrupa,Amerika üretimi profesyonel kesicilerin sadece servo motoru Çin üretimi olan kesicinin anakartından daha pahalıdır. (8-10 bin liralık makineler profesyonel serilerdir.)
* İstanbul Reklam olarak bizde Çin,Kore,Avrupa üretimi kesici plotter satıyoruz, fakat aralarında fiyat farkları mevcut uygun olanı müşteri zaten seçer.
* Lütfen makine reklamı yaparken son kullanıcıyı doğru ve akla yatan şeyler söyleyiniz.

OTO YILMAZ

🌱Yeni Üye🌱
olympos plotter kullanıyorum çok güzel işlev görmekte tek sorun biraz sesli çalısmaktadır

SerdarArge

🌱Yeni Üye🌱
iyi güzelde hiç kimse bu makinenin coreldrawdan direk nasıl kesim yaptığını bilmiyo ve söylemiyor..bunu satıcılarıda söyleyemiyor.. flexi ve arcut programına takılı kalmıslar..illa arcut veya plexi diolar.. bunu bilen varsa yazsın veya bana mail atabilir.. bu makine coreldraw dan direkt kesimi nasıl yapar..

ALEXXX

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar 8 ay önce aldım bu mainayı ve hala kullanıyorum uzun metrajlı işlere gelince 117x700 peş peşe kesim yaptım hiç yarım bırakmadı en büyük avantajı corel,flexi ve arcut tan dilediğin sana kolay gelen her hangi birinden iş gönderebilmendir ben uzun yıllar flexing kullandım ve onu tanıttım makinaya sorunsuz ve sıkıntısız kullanıyorum hatta bugun bu makinanın aynısından alan biri aradı ve gittim makinasını kurdum tek sıkıntı şu plotter 135 lik deniyor ama kesim alanı en olarak
maximum 117 dir zaten bi top folyoda 120 geriye pek bişey kalmıyo

g-reklam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
cok güzel arkadaşlar teker teker herkezin yorumunu okudum graftech 1000-60 ayarında diye söylenmiş fakat ayarları aynen yaptıgımız halde ne com dan nede usbden bağlantı alabiliyoruz flexi sign programında.
tane tane hangi marka ayarında kullanacagımızı yazarsanız sevinirim flexi sign 7,6 sürümünde. olympos plotteri?

cesur22

🌱Yeni Üye🌱
değerli dostum Olympos SD720 bende aldım bana filexi kurulumunda yardımcı olurmusun

duzce8181

🌱Yeni Üye🌱
roland versacam540 v gibi makina varken,başkasına bakmam