Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

öneriler lütfen.

TheRise

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar ben yaptığım çizimi üzerinde görebileceğim bir tablet ariyorum. ama bunun çok büyük olmasını istemiyorum . bana yapabileceğiniz öneriler nelerdir. bir kaç modeli inceledim ama zannedersem tabletlerin üzerinde display yok.

kısaca: a5(a4de olabilir)+display+uygun fiyat.

Benzer konular

UC-LOGIC

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.uc-logic.com.tr
UC Logic'in 19" LCD tableti uygun fiyatla gelecek hafta stoklarda olacak bilginize teknik detaylar ürün açıklamasını da kısa sürede akortek.com ve son kullanıcı satış sitesi www.teknobiyotik.com sitesinde bulabilirsiniz.

Hayırlı günler.

TheRise

🌱Yeni Üye🌱
uc-logic TWH850 grafik tabletten aldım arkadaşlar ama bi sorum olacak. tblet gayet güzel hoş çalışıyor basınç konusunda sorun yok. ama tabletin üzeri daha 2. günden çizik çizik olmaya başladı canımı sıktı biraz bu durum hakkında bilgi alabilirmiyiz.

UC-LOGIC

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.uc-logic.com.tr
Öncelikle tabletiniz hayırlı olsun.
Grafik tabletin yüzeyi kalemi bastırma oranınıza göre değişen oranda çizilebilir bu tüm grafik tabletlerde olabilir bir sorun değildir içiniz rahat olsun.
UC Logic tabletlerin üst yüzeyleri ve uçları oldukça dayanıklıdır .

İncelemeyi okuyabilirsiniz
https://www.bascek.com/7481/uc-logic-lapazz-twha60-incelemesi/3/

Grafik tabletinizin renginin siyah olmasıda çizikleri biraz kolay görmenizi sağlıyor beyaz modellerde görmek pek mümkün değil.

Üst yüzeyle ilgili bir sorunla karşılaşırsanız Akortek Bilişim yardımcı olacaktır.

Çizimlerinizi paylaşmanız bizi mutlu eder.

ahmetabas

🌱Yeni Üye🌱
UC Logic'in 19" LCD tableti uygun fiyatla gelecek hafta stoklarda olacak bilginize teknik detaylar ürün açıklamasını da kısa sürede akortek.com ve son kullanıcı satış sitesi www.teknobiyotik.com sitesinde bulabilirsiniz.

Hayırlı günler.

Merhaba
Ben UC LOGİC-PF1209 almayı düşünüyordum bana yardımcı olurmusunuz sizin dediğiniz dahamı kullanışlıdır

UC-LOGIC

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.uc-logic.com.tr
Şimdi her ürünün farklı amacı vardır bildiğiniz gibi burada en önemlisi sizin kullanım stilinizve amacınız

Monitör tabletler sonuçta görüntü kablosu ve usb kablosuyla bağlanan adaptörleri olan cihazlar ve LCD sınıfı olduklarından çantanıza atıp taşıyamazsınız.

PF1209 modelini taşıması LCD tablet modeline göre daha kolaydır.Hatta daha küçük UC Logic H640 gibi modeller taşımak için idealdir.
Ekrana bakarak çizseniz veya ekrana çizseniz çizecek olan sizsiniz dolayısıyla sizin yeteneğiniz ve bilginiz konuşacak .
Ekrana çizmek alışkın olduğunuz kağıda bakarak çizmeye yakın olduğundan alışması daha kolay. Verdiği his ise bir spor otomobil gibi oldukça farklı size özel.

Son karar sizin yeni gelen modelimizin görselleri ve videoları için çalışmalara başladık yakında Akortek.com üzerinde açıklamaları ve görsellerini ayrıca yetiştirebilirsek videolarını görebilirsiniz.

Hayırlı akşamlar dilerim.