Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Özçiçek mimarlık logo

hikmetizm

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yorumlarınızı bekliyorum.

73651472.jpg

Son düzenleme:

ressart

🌱Yeni Üye🌱
Gayet güzel, sade ve şık... Ben beğendim ancak nacizane bir görüşüm var, alt taraftaki "Mimarlık-Mühendislik Tic. Ltd Şti." kısmı logonuzla aynı font olmasın farklı font olsun derim. Böylelikle logonun niteliği daha da belirginleşeceğini düşünüyorum. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

hikmetizm

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Gayet güzel, sade ve şık... Ben beğendim ancak nacizane bir görüşüm var, alt taraftaki "Mimarlık-Mühendislik Tic. Ltd Şti." kısmı logonuzla aynı font olmasın farklı font olsun derim. Böylelikle logonun niteliği daha da belirginleşeceğini düşünüyorum. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Teşekkür ederim.Yorum yapma zahmetinde bulunduğunuz için.
Çalışmayı pas geçtik.Logo çalışmamı isteyen müşterinin yaptığı yorum.(Burun kıvırarak çok modern olmuş) Yeni çalışmalar yapmam istendi hayırlısı bakalım.

ressart

🌱Yeni Üye🌱
:) Saolsunlar müşteriler bizden daha tasırımcı (!)

hikmetizm

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Evet malesef,bu yeni çalışmam beğenildi değişiklik yapmak istiyorlar ortaya çıkan sonucuda ekliyeceğim.Yinede yorumlarınızı eksik etmeyiniz.

logo3sg.jpg

logo3ierik.jpg

Son düzenleme:

belax

🌱Yeni Üye🌱
Ellerine sağlık son çalışman gayet güzel olmuş tebrik ederim.

emirhanunal

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.emirhanunal.com.tr
Bu müşterilerin olayını anlamıyorum arkadaşım.. Tamam parayı veriyorsun senin zevklerin de önemli tabi ama işi üstadına bırak öyle değil mi ? Sonuçta zaten sonuç senin isteklerine dayalı bir tasarım.. Dostum bence ilk tasarımın çok daha hoş ve ressart 'ında dediği gibi Mimarlık-Mühendislik Tic. Ltd Şti. fontu Özçiçek ile aynı olsa daha nitelikli olurdu. Müşteri herzaman haklıdır lafı bu yüzden insanı deliye çevirebilir işte..:)

hikmetizm

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bu müşterilerin olayını anlamıyorum arkadaşım.. Tamam parayı veriyorsun senin zevklerin de önemli tabi ama işi üstadına bırak öyle değil mi ? Sonuçta zaten sonuç senin isteklerine dayalı bir tasarım.. Dostum bence ilk tasarımın çok daha hoş ve ressart 'ında dediği gibi Mimarlık-Mühendislik Tic. Ltd Şti. fontu Özçiçek ile aynı olsa daha nitelikli olurdu. Müşteri herzaman haklıdır lafı bu yüzden insanı deliye çevirebilir işte..:)

Yapcak bişey yok.Aslında sorun 10 kişinin karar vermeye çalışmasından kaynaklanıyor ben daha uğraşmayı düşünmüyorum sıkıldım.

emirhanunal

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.emirhanunal.com.tr
Dostum yaptıkları şey tasarımcının canına okumak, bezdirmek, bıktırmak işinden soğutmak.. Mantık olarak daha kolay olduğundan belki 2. beğenmişlerdir ama her tasarımcı 1. seçecektir eminim.. Neyse tekrar tebrikler dostum.

hikmetizm

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Dostum yaptıkları şey tasarımcının canına okumak, bezdirmek, bıktırmak işinden soğutmak.. Mantık olarak daha kolay olduğundan belki 2. beğenmişlerdir ama her tasarımcı 1. seçecektir eminim.. Neyse tekrar tebrikler dostum.

Teşekkür ederim bir (Alaylı) olarak ben kendime tasarımcı sıfatını çok görürken senden duymak güzel.İşinde canı cehenneme benden kıymetli değil.Sana katılıyorum benimde gönlüm 1.de...

hikmetizm

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sonuç... :rofl: :party: :surprised: :emo1:

adszfrc.jpg