Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Özel Ders Hakkında

aLakasIz

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar kurs ücretlerini araştırdım pek makul gelmedi açıkçası öğrenci halimle. Ödemekte kesinlikle zorlanacağım meblağlar sunuldu. Birebir kurs olasılığı nedir? O şekilde dersler verilebiliyor mu? Ücret ve gereksinim hakkında bilgisi olan arkadaşların yardımlarını rica ediyorum. Teşekkürler.

Benzer konular

alim bey

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba ben ögrenciyim size ınternet ortamında after effcets ögretebilirim fiyatını konusuruz dusunursen yaz ayrıntılı göruselım

aloha34

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.vimeo.com
İstanbulda özel ders veriyorum.istersen irtibat kurabilirsin ben sana özel mesaj atamadım

firex

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.milcanx.com
Biraz ingilizceniz varsa siteleri araştırırsanız örneğin videocopilot.net ve creativecow.com gibi sitelerden after effects i öğrenebilirsiniz.

elturco78

🏅Acemi Tasarımcı🏅
birebir dersler kurslardan daha pahalıya gelir bence, tutorial izleyerek profesyonel olamazsın, bir nevi stajvari bir produksiyon firmasında çalışmanı tavsiye ederim, iş yaptıkça, çalıştıkça ve de orada çalışan işi bilen insanların etrafında çok daha rahat öğrenirsin...

xxx-3x

🌱Yeni Üye🌱
kurs alma bence netten bi tane after egitim seti indir türkçe adam akıllı 2 defa tekrar geç.daha sonra temelini kapmış olursun.sonrada gir videocopilota dersleri dinle bide bakmışsın after orta derecede kullanıyosun.başarılar.