Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Özgür Gökce Grafik Tasarımcı

özgür gökce

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.ozgurgokce.com
Yaklaşık 6 yıldır grafik tasarımcı olarak çalışmaktayım. Freehand, Photoshop, Illustrator programları etkili şekilde kullanmaktayım. Web konusunda da Flash, HTML, Php ve Asp profesyonel manada bilgi ve tecrübeye sahibim. Bunun yanında ileri seviye fotoğraf ve renk bilgisine sahibim, Mesai sıkıntım yoktur geç saatlere kadar çalışabilirim. Piyasada yer etmiş saygın yayın evleri ve ajansları ile çalıştım. Daha önceki çalıştığım firmalardan referans istenildiği taktirde telefon ve yetkili isimlerini verebilirim. Çalışmakta olduğum son firma olan Aida Tanıtım Organizasyon "aida.com.tr" uluslararası bir firmaydı ve krizin etkileri büyük oldu ve firma yayın hayatına kriz geçene kadar durdurma kararı aldı. Kalıcı ve büyük işlere imza atabileceğim bir firmada çalışmak istiyorum.

0555 685 63 61 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. İyi çalışmalar dilerim.

g2wli.jpg

Benzer konular

Hatice ÇAVDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

özgür gökce

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.ozgurgokce.com
6 yıllık Grafik ve Web Tasarımcıyım

Profesyonel olarak 6 yıldır Grafik ve Web Tasarımcı olarak çalışmaktayım. Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, FreeHand, Flash ve Dreamweaver kullanıyorum. Ayrıca hazırlık aşamasından baskı aşamasına kadar bilgi ve tecrübem var. Renk ayrımı, Font ve Server konularında hâkimim. 0555 685 6361 çalışma örneklerimi ve referanslarımı iletişime geçildiği takdirde rahatlıkla verebilirim. İstanbul Avrupa yakasında iş arıyorum.

özgür gökce

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.ozgurgokce.com
Freelance Grafik Tasarım

Yaklaşık 6 yıldır grafik ve web tasarımcı olarak çalışıyorum. Photoshop, Freehand, Illustrator programları etkili şekilde kullanıyorum. Web konusunda da Flash, HTML, Php, Domain ve Host yönetimi ve ileri seviye fotoğraf, renk bilgisine sahibim. Mesai sıkıntım yok, geç saatlere kadar çalışabilirim. Piyasada yer etmiş saygın yayınevleri ve ajansları ile çalıştım. Büyük işlere imza atabileceğim ( İstanbul Avrupa Yakasında) bir firmada çalışmak istiyorum.

özgür gökce

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.ozgurgokce.com
Grafik ve Web Tasarımcı

Freelance olarak matbaa teslimi kaliteli iş istiyorsanız.ozgurgokce(@)gmail.com adresinden çalışma örneklerime ve iletişim bilgilerime ulaşabilirsiniz.

özgür gökce

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.ozgurgokce.com
Grafik ve Web Tasarımcı

Merhaba,

Yaklaşık 7 yıldır Grafik Tasarımcı ve 3 yıldır da Web Tasarımcıyım. Boş zamanlarımda fotoğraf çekmek ve uluslararası tasarım sitelerde, tasarım örneklerini incelemekten hoşlanıyorum. Sigara kullanmıyorum. Yoğun ve bana gerçek manada bir şeyler katabilecek bir firmada hayatımı devam ettirmek istiyorum. Meslektaşlarımdan bir adım daha önde olabilmek için kendimi her geçen gün biraz daha geliştirmenin azmi ve gayreti içerisindeyim.

Eski çalışma örneklerime, fotoğraf çekimlerime ve web tasarım örneklerime ******* adresinden ulaşabilirsiniz. İlgilenildiği takdirde yeni çalışma örneklerimi mail olarak gönderebilirim.

İyi çalışmalar dilerim.

özgür gökce

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.ozgurgokce.com
Grafiker ve Web Master - İstanbul Avrupa Yakası

Merhaba,

Yaklaşık 6 yıldır Grafik Tasarımcıyım, 3 yıldır da Web Tasarımıyla uğraşıyorum. Boş zamanlarımda fotoğraf çekmek ve uluslararası sitelerde tasarım örneklerini incelemekten hoşlanıyorum. Sigara kullanmıyorum. Yoğun ve bana gerçek manada bir şeyler katabilecek bir firmada hayatımı devam ettirmek istiyorum. Tsarımcı olmak kolay değil farkındayım, meslektaşlarımdan bir adım daha önde olabilmek için kendimi her geçen gün biraz daha geliştirmenin azmi ve gayreti içerisindeyim.

Aşağıda en son yapmış olduğum MNNA Logo, FNT ürün katalogu ve FNT interactive CD çalışmasına ulaşabilirsiniz.

İletişim
Adres : Merkez / Gaziosmanpaşa G.Osmanpasa / İstanbul Avrupa
Cep : 0555 685 63 61
E-Posta : ozgurgokce@gmail.com