Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Palmiye Mobilya Logo Çalışması

aykiri

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yorumlarınıza...

palmiyelogocopy.jpg

Benzer konular

dorad

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ben 3 numara diyorum. Yalnız fontun rengini, ağaç renginden ayırmaya ne dersiniz? Emeğinize sağlık.

kurbaa

🏆Pro Tasarımcı🏆
3. numarayı beğendim. Hatta çook beğendim:)
Ellerine sağlık.

ahmetbarin

🏆Pro Tasarımcı🏆
Öncelikle emeğinize sağlık. Fakat bu çalışma sıradan bir çalışma. Grafiker olmayan kişiler bile bunu hemen düşünebilir. Sen kendi farkını ortaya koymalısın yaratıcı olmalısın. Çalışma ise bir logodan daha çok resim gibi olmuş. Kötülemek istemiyorum sakın yanlış anlamayın. Ama biraz daha çalışmanız gerektiğini düşünüyor ve söylüyorum. :)
Başarılar....

aykiri

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
3. numarayı beğendim. Hatta çook beğendim:)
Ellerine sağlık.

Ben 3 numara diyorum. Yalnız fontun rengini, ağaç renginden ayırmaya ne dersiniz? Emeğinize sağlık.

Yorumlarınız için teşekkürler...

Öncelikle emeğinize sağlık. Fakat bu çalışma sıradan bir çalışma. Grafiker olmayan kişiler bile bunu hemen düşünebilir. Sen kendi farkını ortaya koymalısın yaratıcı olmalısın. Çalışma ise bir logodan daha çok resim gibi olmuş. Kötülemek istemiyorum sakın yanlış anlamayın. Ama biraz daha çalışmanız gerektiğini düşünüyor ve söylüyorum. :)
Başarılar....

O sizin düşünceniz, katılmadığımı da belirteyim. Yinede zahmet edip yorumladığınız için teşekkürler...

ahmetbarin

🏆Pro Tasarımcı🏆
Yorumlarınız için teşekkürler...

O sizin düşünceniz, katılmadığımı da belirteyim. Yinede zahmet edip yorumladığınız için teşekkürler...

O zaman olduğunuz yerde saymaya devam edersiniz. Düşüncelerinizle beraber kolay gelsin

bu daha ilk ben tırmandım - ahmetbarin

aykiri

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
O zaman olduğunuz yerde saymaya devam edersiniz. Düşüncelerinizle beraber kolay gelsin

bu daha ilk ben tırmandım - ahmetbarin

Benim nerde saydığım seni enterese etmez heralde. Hadi başka kapıya canım hiç tartışma havamda değilim...

raiff

🌟Usta Tasarımcı🌟
Başarılar....

Kesinlikle sana katılıyorum.

graphblues

♾️Grafik Gurusu♾️
bence üzerine biraz daha çalışmalısın sade olmalı ahmetbarin dediğine katılmamak elde değil kolay gelsin

kurbaa

🏆Pro Tasarımcı🏆
Benim nerde saydığım seni enterese etmez heralde. Hadi başka kapıya canım hiç tartışma havamda değilim...

Yaptığınız işleri beğenen de olacak, beğenmeyen de...
Beğenleri değilde aslında beğenmeyenleri daha dikkatli dinlemelisiniz. Yaptığınız işlerin neden beğenilmediğini öğrenirseniz, o noktaları düzeltip her işinizin mükemmel olmalısını sağlayabilirsiniz.
Heep olumlu yorum almak sizi geliştiremez, kaldı ki buraya işlerinizi koyup herkesin "mükemmel olmuş" demesini de bekleyemezsiniz.

Evet ben çalışmayı beğendim, renkleri, kullandığınız fontun uyumu hoşuma gitti ama Ahmet Barın'a da katılmamak mümkün değil. Böyle bir firma ismi için herkesin düşünebileceği bir iş... Güzel ama farklı değil...

Benim yorumuma ne cevap vereceksiniz bilmiyorum ama sizin yerinize beğenen ve beğenmeyen, tüm yorum yapan arkadaşlara ben "TEŞEKKÜR EDERİM."

İyi Çalışmalar...

ahmetbarin

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ben tartışmak istemiyorum hayatında başarılar dilerim. Ve benim söylediklerime katılan katılmayan arkadaşlarıma da ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Saygılar.

bu daha ilk ben tırmandım.
ahmetbarin

Son düzenleme:

FlameDance

♾️Grafik Gurusu♾️
3. iyi gibi duruyor biraz üzerinde durman gerek ama elinize sağlık.

pLayer1_mtn

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.videonette.com
Açıkçası benim düşüncemde özgün bir çalışma olmadığı yönünde.Arkadaşın dediği gibi bu fikir herkesin aklıa gelir.Yani palmiye ağacını logoda kullanmak.
Diyebilirsiniz ki ne kullanayım çam ağacı mı?..Aslında bi yerde mantıklı palmiye ağacının logoda olması ama benim demek istediğim klasik değil farklı olabilir olması...Başarılar dilerim.

aykiri

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Açıkçası benim düşüncemde özgün bir çalışma olmadığı yönünde.Arkadaşın dediği gibi bu fikir herkesin aklıa gelir.Yani palmiye ağacını logoda kullanmak.
Diyebilirsiniz ki ne kullanayım çam ağacı mı?..Aslında bi yerde mantıklı palmiye ağacının logoda olması ama benim demek istediğim klasik değil farklı olabilir olması...Başarılar dilerim.

Bazı işlerde işin maliyeti tasarımın önüne geçer, ücretsiz yaptığım bir logo için yırtınacak halim yok, onun içindir ki aklıma ilk gelen tasarımı yapıverdim ki, oda palmiye ağacı idi.
Yorumun için teşekkürler...

swordof

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.emreyazicioglu.com.tr
3. Logo üzerinde çalışmalısın galiba diğerlerini direkt elemek gerekir...
Logo seçiminde kendini biraz daha geliştirmelisin ayrıca ağaçla palmiye yazısını yanı renk kullanmışsın... ağacın gövdesinin rengini orjinal ağaç rengi tarzında birşey seçersen daha çok gözze çarpıp daha okunaklı olacağını düşünüyorum...

aykiri

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
3. Logo üzerinde çalışmalısın galiba diğerlerini direkt elemek gerekir...
Logo seçiminde kendini biraz daha geliştirmelisin ayrıca ağaçla palmiye yazısını yanı renk kullanmışsın... ağacın gövdesinin rengini orjinal ağaç rengi tarzında birşey seçersen daha çok gözze çarpıp daha okunaklı olacağını düşünüyorum...

Olur canım geliştiririm biraz daha kendimi.
Yorumun için teşekkürler...

Uzaktan

🌱Yeni Üye🌱
Herkes birbirine teşekkür etmiş, bir teşekkür de ben edeyim dedim :D

Bir logoda ne kadar az degrade ve gölgelendirmeler varsa o logonun kullanılırlığı o kadar artar diye öğrenmiştim. Logonuz basımda hata yaratabilir şu haliyle.