Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

panel afiş çalışması

fareliadam

🌟Usta Tasarımcı🌟
baskıya göndermeden önce
değerli yorumlarınıza...

panelafi.jpg

fareliadam

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bir acemi olarak konuşuyorum ama yukarıdaki kırmızı ton afişle bağlantısız gibi geldi bana çok fazla kırmızı bence :)

görseli alıntılayarak yorum yaparsanız ve bu şekilde konumu daraltırsanız
beni biraz kızdırırsınız. paylaşım hevesimi kursağımda bırakırsınız.
panel yazısı altındaki kırmızı alan diye bahsetseniz ilkokul çocuğu bile anlar!

kırmızı tonla alakalı olarak şu söylenebilir:
siz yemek sektöründe neden kırmızı, banka sektöründe neden mavi kullanıldığını anladığınız takdirde cevabı kendiniz bulabilirsiniz...

ysfcck

🏅Acemi Tasarımcı🏅
görseli alıntılayarak yorum yaparsanız ve bu şekilde konumu daraltırsanız
beni biraz kızdırırsınız. paylaşım hevesimi kursağımda bırakırsınız.
panel yazısı altındaki kırmızı alan diye bahsetseniz ilkokul çocuğu bile anlar!

kırmızı tonla alakalı olarak şu söylenebilir:
siz yemek sektöründe neden kırmızı, banka sektöründe neden mavi kullanıldığını anladığınız takdirde cevabı kendiniz bulabilirsiniz...

Selam verdik borçlu çıktık. Siz yorum istediniz ben yorum yaptım kırmızı kötü durmuş demedim tonu çok kaçmış dedim. Bunu bi acemi olarak söyledim ister dikkate alın ister almayın umrumda değil bu size sadece bir yorum yaptım sizinde bu yorumunuz beni kızdırdı..

artman

🌱Yeni Üye🌱
Bende yorumumu söylemeden geçemiyeceğim,
Bir panel afişi yapmışsınız, ilk bakışta "panel" isimli bir firmanın posteri zannettim. ki keza Panel kırtasiye diye bir firma var. Vermek istediğin mesajler hep geri planda bırakmışsın. Panel yazısı ön planda olmaması lazım. kırmızı bantı daraltıp, düz, sade bir panel yazısı ile "Tevhidi Söylemin" ön plana çıkartmalısın. Panel katılımcıları yazısını, bilgi kelimelerini ( yer, saat, tarih...) daha ufak kullan, konuşmacıları daha büyük puntoda kullanki posteri uzaktan görenler posterine daha iyi algılayabilsinler. Hatta panelin altındaki kırmızıyı gri ile değiştir, mesajın öne çıksın. Mesajını basmasın...

alicinki

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.alicinki.com
Bence güzel görünüyor. Bir iki ufak şey söylemek istiyorum sadece.
1. "La" belki geometrik olarak ortalanmış olabilir ama insana sağa yakın hissi veriyor. Bence onu gözün ortalı olarak algılayacağı şekilde ortalayın.
2. İsimler karışık görünüyor. Göz bir bakışta orada 4 isim olduğunu algılayamıyor. Orayı biraz rahatlatmanın bir yolunu bulun.
3. İlk halini görmedim. Fakat bu haliyle alan 3 parçaya bölünmüş. Bence panel katılımcılarının ve altındaki alanın zeminlerini aynı renk yapın ve sadece çizgiyle ayırın.
4. Her söyleneni yapacaksınız diye de bir şart yok. Her söylenen sizin yaptığınızdan daha güzel bir sonuç ortaya çıkaracak diye bir kesinlik de yok. Değerlendirip değerlendirmemek sizin kararınız.
Kolay gelsin.