Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Pansiyon Logo Çalışmam

kemal_özkan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yorumlarınızı Bekliyorum,Herkese Kolay Gelsin...
tokgzlogo.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

singleiron

🏅Acemi Tasarımcı🏅
affınıza sığınarak yorumum ağır olabilir ben kullandığınız ev benzetimini köpek kulübesine benzettim kapıyı harflere yakın tutarak çizerseniz yada küçük bir baca eklerseniz bu durumun ortadan kalkacağını düşünüyorum birde küçük bir pencere hoş olabilir sade ve renk uyumu olan bir logo olmuş iyi çalışmalar...

Semih Taneri

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Kemalciğim, çalışmanda güzel şeylere dönük izler var. Ama sanki son halini almamış henüz. Font olsun, iki farklı renk uygulaması olsun, ev çizimindeki yumuşak hatlar olsun hoş geliyor göze. Gerçi ben arkadaşın bahsettiği gibi bir köpek kulübesi çağrışımı hiç algılamamıştım ama, o gözle bakınca da öyle görülebiliyor. Bu konuyu da göz ardı etmemek lazım öyleyse. Ellerine sağlık. İyi gidiyorsun kardeşim benim.

kemal_özkan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Semih abicim sağol yorumun için "iyi gidiyorsun demen bile benim için süper bişey" Beğendiysen de zaten sizin gibi grafikerler sayesinde sizin logolarınızı inceleyerek,onlardan ilham alarak öğrendim bu işleri, senin söylediklerini dikkate alıp logoya devam ediyorum bu bitmemiş hali.Allaha emanet ol...

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yaptığınız kural ihlalidir (flood) lütfen kurallara uyalım.
Ayrıca çalışmanızı CMYK modunda değil de RGB modunda kaydederseniz tüm tarayıcılar tarafından görüntülenebilmesini sağlamış olursunuz.

Çalışmanıza gelirsek ;
Bence tasvir etmek istediğiniz konak amblemini direkt değil de daha sembolik çizmelisiniz.Bu hali ile biraz kaba duruyor.Yazı karekteri üzerinde de düşünün derim.
Emeğinize sağlık.

vatandas2009

🌟Usta Tasarımcı🌟
çatının sağ tarafında bombe oluşmuş hata var gibi vektörelde