Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Pansiyon Sitesi

icten_cagri

🌟Usta Tasarımcı🌟
Önerilerinizi ve Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar....

Akçakoca Bahçe Pansiyon

bahcepansiyon.jpg

Benzer konular

Joymen

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.trvitrin.com
Yazı fontları inceltip alttaki gölgeleri kaldırırsan bide yeşil menüyü turuncu bide yan menüleri daha canlı bir renk seçersen dizaynda güzel zaten, dahada güzel olur bence.

icten_cagri

🌟Usta Tasarımcı🌟
peki dediklerinizi uyguluyacam, yeşil aile pansiyonu yazısı zaten hoşuma gitmedi tşk yorumlarınız için....:)

Joymen

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.trvitrin.com
Rica ederim efenim. En basitinden buna benzer ferah huzurlu bir görünüm olmsı hoş olur.

bahcepansiyoncopy.jpg

icten_cagri

🌟Usta Tasarımcı🌟
menünün turuncu olması estetiği bozmuş be abi....banner on numara :):)
right_menu tamm güzel olmuş fakat grafikler çok karışmış bence, ama o şekilde olur yüksekliklerini azaltınca ve knarlık verince bu şkilde daha güzel olabilir.. bakıcam şimdi bende merak etitim:):)

E

energy_explode

Guest
üzerinde çok düzenleme yapmalısın dostum. renk ve font seçimlerin. degrade kullanımların. yazı fontu büyüklüğü v.s gözden geçirmelisin...

EdiGenTR

🌱Yeni Üye🌱
belki kırıcı olacak ama tabii ne kadar ücrete bunu yapıyorsun onuda tam bilmesemde üzgünüm ama kötü bir çalışma her yeriyle bence kötü yeşil in tonundan yazı fontuna yazı fontundan boyutlara kadar herseyi ile çöpte yer alması gerekli bir çalışma üzgünüm biraz kaba veya acımasız bir yorum gibi olabilir sen ne anlarsında diyen çıkabilir ama benim görüşüm malesef çöp kutusu şeklinde

genom

🌱Yeni Üye🌱
merhaba background resmini değiştirip mavi tonlarında bir şeyler seçsen.. arkaplan çok yormuş çalışmanı.

icten_cagri

🌟Usta Tasarımcı🌟
hmm sen çok şey bliyosun korktum senden,
belki kırıcı olacak ama tabii ne kadar ücrete bunu yapıyorsun onuda tam bilmesemde üzgünüm ama kötü bir çalışma her yeriyle bence kötü yeşil in tonundan yazı fontuna yazı fontundan boyutlara kadar herseyi ile çöpte yer alması gerekli bir çalışma üzgünüm biraz kaba veya acımasız bir yorum gibi olabilir sen ne anlarsında diyen çıkabilir ama benim görüşüm malesef çöp kutusu şeklinde

Palaman

🌱Yeni Üye🌱
Bence olmamış :(
Bende Web-Tasarım ile uğraşıyorum, gördüğüm hataları söyliyeyim:
Sağ üst şezlong muhabbeti çok hoş fakat header bölümünde başka düzgün birşey yok.
Denize sadece 100m yazısı kalitesiz. Daha sade ve net olabilirdi.
Alt banner iyi ;) :)
Sağ menü idare eder :)
Gerisini yeniden tasarlamak lazım bence.
Ama benim çoğu zaman başaramadığım şöyle bir olay varki site ilk girişte pansiyon havasını veriyor. O yönden + ;)

icten_cagri

🌟Usta Tasarımcı🌟
aynen haklısın dediğin şeleri değerlendirmek gerekir aslında :DDD hatalar var zten :D 2 saatte bu kadar oldu :DDDD

Bence olmamış :(
Bende Web-Tasarım ile uğraşıyorum, gördüğüm hataları söyliyeyim:
Sağ üst şezlong muhabbeti çok hoş fakat header bölümünde başka düzgün birşey yok.
Denize sadece 100m yazısı kalitesiz. Daha sade ve net olabilirdi.
Alt banner iyi ;) :)
Sağ menü idare eder :)
Gerisini yeniden tasarlamak lazım bence.
Ama benim çoğu zaman başaramadığım şöyle bir olay varki site ilk girişte pansiyon havasını veriyor. O yönden + ;)