Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

PDF'de yazıyı convertleme

sheva_gs

🌱Yeni Üye🌱
PDF'de yazıyı convertlemem lazım, bilen varmı arkadaşlar..

Benzer konular

sarcoglu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
1.yol:
illustrator cs3 te yeni bir sayfa aç ve convertliyiceğin pdf i sayfaya file/place ile çağır(linkli olarak)
sonra object/flatten transparency i seç ve karşına gelen bölümde convert to alll yazan seçeneği işaretle ve okey de belgedeki bütün yazılar convertlenecektir sonra grubu bozmak için object , clipping mask , release ve tabiki sift+ctrl+g

2.yol:
acropat pro kurulu ise enfocus PitStop Professional isimli plıg-ins lende yapıla bilir kolaygelsin

:iloveyou:

caspersan

🌱Yeni Üye🌱
Hay Allah razı olsun arkadaşım ya... Çok büyük bi dertten kurtardın beni...

komagena

🌱Yeni Üye🌱
pdf deki yazıyı convetr etmek için en sağlıklı yol pitstop adında adobe'nin bir programı var
onun ile yapabilirsin.

tuncaygrf

🌱Yeni Üye🌱
yardım lütfenn

dostum cok güzel bir bilgi illustratorde oluyor fakat calışmadaki tüm embetleri bozabiliyor bazen buda salıklı olmuyor

o yüzden

acropat pro kurulu ise enfocus PitStop Professional isimli plıg-ins lende yapıla bilir

bende CS4 adobe acropat pro var fakat enfocus PitStop Professional
diye bir özelik koy ( biraz daha aciklayabilirmisin)
1- bu ayrı programmı?
2- mac için nereden bulabiliriz?

ilgi ve alakanıza daha şimdiden çok teşekürler

moonlight34

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
writable pdf nasil yapilir?

Merhaba, Freehand'den distiller yardimiyla pdf yaptigim bir dosyayi "writable" kaydetmem isteniyor. Bunu nasil yapabilirim? Acrobat9Pro kullaniyorum. Acrobat9Pro programinda writable pdf kayıt mumkun mu? Tesekkurler,

uguraydogar

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çok güzel bir bilgi paylaşan arkadaşımıza teşekkür ederim Pitstop güzel ama güncelleme olayı bazen sorun olabiliyor en net çözüm illustrator de uzun lafın kısası işi devamlı pdf le olan arkadaşlar için çok iyi bir çözüm

stany

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Konu eski ama şuan işime çok yaradı sağolasın kardeşim

ZULAYHAN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Pıtstop la pdf dekı yazı nasıl covertlenır

Anlata bılırmısınız

TEXASLIAPO

🌱Yeni Üye🌱
paylaşım için teşekkürler...
Arapça ve Farsça metinler vardı elimde sayenizde illustrator'de kullanabildim. :D
Allah razı olsun...

gulisstan

🌱Yeni Üye🌱
süperr oldu ya çoooook tşk ederım öle büyük bı yükten kurtuldumki anlatamam şuankı sevincımı :D:D

istakozzz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
süperr oldu ya çoooook tşk ederım öle büyük bı yükten kurtuldumki anlatamam şuankı sevincımı :D:D

pdf de fontlar gömülür ve contvert etmenize gerek yoktur, ripte sorun çıkarmaz... contvertleme sorun olmasan pdf boyutu arttırır.... gerek yoktur kopyalama istemiyorsanz güvenlik ayarlarıyla bu engellenebilir

turanyildiz58

🌱Yeni Üye🌱
Teşekkürler

Teşekkürler bu gün benimde işime yaradı bu işlem

dafii

🌱Yeni Üye🌱
:D

olm ne güzel adamlarsınız siz...:iloveyou:

harungundogdu1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
1.yol:
illustrator cs3 te yeni bir sayfa aç ve convertliyiceğin pdf i sayfaya file/place ile çağır(linkli olarak)
sonra object/flatten transparency i seç ve karşına gelen bölümde convert to alll yazan seçeneği işaretle ve okey de belgedeki bütün yazılar convertlenecektir sonra grubu bozmak için object , clipping mask , release ve tabiki sift+ctrl+g

2.yol:
acropat pro kurulu ise enfocus PitStop Professional isimli plıg-ins lende yapıla bilir kolaygelsin

:iloveyou:

Konu çok eski ama sorunumu çözemedim.

Anlattığınız birinci yol güzel fakat o pdf 500 küsür sayfa ise nasıl yapacağız?

İkinci yolu denedim. Pitstop programını indirip trial olarak kurdum fakat onda da beceremedim. Türkçe bir anlatım bulamadım. Yabancı kaynaklardan da araştırdım fakat onda da istediğim şeyin anlatımını bulamadım.