Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

petrol el ilanı çalışması

tuba

🏅Acemi Tasarımcı🏅
petrolalma.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

emre8586

🏅Acemi Tasarımcı🏅
amacına uygun bir çalışma olmuş eline sağlık

neva

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tasarım güzel fakat yeşil renk yerine kırmızı kullansaydın bence calıştıgın firmanın renklerine daha uygun olurdu cünkü petrol ofisi denince akla kırmızı beyaz renk geliyor gerci belki müşterinin istediği renk budur bilemiyorum ama kırmızı daha iyi olacakmış sanki emeğine sağlık ii çalışmalar

tuba

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tasarım güzel fakat yeşil renk yerine kırmızı kullansaydın bence calıştıgın firmanın renklerine daha uygun olurdu cünkü petrol ofisi denince akla kırmızı beyaz renk geliyor gerci belki müşterinin istediği renk budur bilemiyorum ama kırmızı daha iyi olacakmış sanki emeğine sağlık ii çalışmalar

yorumun için tşkler daha önceki tüm çalışmaları kırmızı olduğu için değişiklik olsun istedim

Sonay Görkem

👑Efsanevi Grafiker👑
Genel anlamda güzel çalışma , fakat adres kısmında boşluklar var adresleri o kadar sıkıştırmasaydık sanki daha iyi olurdu.Elinize sağlık.

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
resimlere çok fazla contrast vermişsin çok karanlık olmuş genel olarak iyi ...

enstantane53

🌟Usta Tasarımcı🌟
çalışma genel olarak güzel, amacına uygun arkadaşlarında dediği gibi, gözüme takılan elektrik telleri :) Durak tabelasının yanlığı, çevredeki alakasız şeyler, benzin fiyatlarının eski olduğu felan... onları düzeltebilseydin daha güzel olurdu, yada daha güzel bir görsel olsa... güzel bir gece fotoğrafı olsa mesela... yeni fotoğrafa hadi imkan yok bari bunu biraz düzenle bence :) çok daha estetik olacaktır ;)