Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Photoshop Brushes by TeQo

peri

Happy Woman
🏆Pro Tasarımcı🏆
teşekkürler arkadaşlar peki ben photoshopu bilmeyen biri olarak öğrenmeye çalışıyorum bu brushları kullandık nasıl renk vericez.

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
teşekkürler arkadaşlar peki ben photoshopu bilmeyen biri olarak öğrenmeye çalışıyorum bu brushları kullandık nasıl renk vericez.

Brush ların geneli düşük opacity ile olur ilk önce eğer siz ona tam renk vermek istiyorsanız. Ctrl + j ile bir kaç tane kopyalayarak sonrasında birleştirin. Layerin üstüne iki kere tıklayarak blending options menüsüne gelin orada Color Overlay vardır onun karesini seçin ve yazının üstüne tıklayın. Ve ardından onun ayarlarına girin orada renk kutusunu görüceksiniz renk kutusundan istediğiniz renk i seçip ok tuşuna bastığınızda istediğiniz rengi alıcaktır. Bunun daha değişik yöntemleride vardır ama en sağlıklı yollarından birisi budur.

Saygılarımla...

baby tartaruga

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sanki photoshopu çok iyi kullanıyormuş gibi indiriyorum bir de beğendiklerimi :)
Ama dayanamıyorum görünce napim, çok güzeller :D
Hepsi için ayrı ayrı teşekkürler ;)

Jokont

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sitede yeniyim ve daha önce bircok siteden faydalandim ve bilgilerimi paylastim fakat bu site harika tskrlr emegi gecen herkese.

xmxm

🌱Yeni Üye🌱
evet forumunuzu yeni kesfettim statslardan gordugum kadari ile son zamanlarda buyuk bir yukselis icerisinde oldugunu farkettim. ben kendime grafiker diyemem ancak isim geregi ( web tasarim ) grafikerlik olayina biraz yakin hissediyorum kendimi.
sitenize sef uygulatmaniz gercekten hitlerinizin artmasindaki sebeplerden en onemlisi ayrica tags uygulamanizida tebrik ediyorum ve suna emin olabilirsinizki vb tarzinda sizin gibi emek harcayan ve bilgiler paylasan forumlara rastlamak mumkun degil.
seo calismanizla ilgili tek bir onerim olucak toplistlere backlink vermeyin toplistlere linkinizi eklemeyin. cok yakinda goreceksinizki binlerce uyeniz olacak.
emegi gecenlere tesekkurler