Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Photoshop çalışmam.

CrmBs

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar bu öylesi can sıkıntısı için yapılmış bir resim.. sıkıntıdan imzamı bi photohop ile çizeyim dedim.. umarım beyenirsiniz. herkeze iyi çalışmalar :smile:

logogogogogogo.jpg

lütfen yorumlarınızı esirgemeyin..
not: Daha photosopta yeniyim...

Benzer konular

skyfox

👑Efsanevi Grafiker👑
Amaca göre yorum yapmak anlamlı olabilir..

Öylesine diyerek yapılmış bir şeye ne denebilir ki?

İyi, güzel, fena değil... :)

erkanibrahim_

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Eğer yeni başlamışsan bi sözüm yok,güzel bir başlangıç olmuş.Skyfox isimli arkadaşıma söylemek istediğim birşey var.Benim bir amacım var.Şu an photomontaj,yazı efekleri vs vs 3 aydır photoshopta hergün saatlerce internetten dersler takip edip,çizimler yapıyorum.Amacım,özellikle Photoshop ve İllustratorde yaptığım çizimlerle kendimi tasarım konusunda geliştirip,yine web programcılığını öğrenerek,web sitesi yapmak.Bu amaç doğrultusunda gerek grafiker.net e çalışmalar gönderdim gerekse facebookda grup kurdum.Çalışmalarımı değerlendirip,olumlu olumsuz eleştiride bulunur ayrıca kendi ticari olmayan çalışmalarını paylaşırsan çok sevinirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaşında dediği gibi amaca uygun yorum yapmak daha anlamlı olur
öylesine yapılmış bir çalışma için güzel bi çalışna
paylaşım için teşekkürler ellerine emeğine sağlık

seckin_ye

🌱Yeni Üye🌱
bir amcı varmı bilmiyorum ama öylesine yapıldıysa güzel çalışma

skyfox

👑Efsanevi Grafiker👑
Eğer yeni başlamışsan bi sözüm yok,güzel bir başlangıç olmuş.Skyfox isimli arkadaşıma söylemek istediğim birşey var.Benim bir amacım var.Şu an photomontaj,yazı efekleri vs vs 3 aydır photoshopta hergün saatlerce internetten dersler takip edip,çizimler yapıyorum.Amacım,özellikle Photoshop ve İllustratorde yaptığım çizimlerle kendimi tasarım konusunda geliştirip,yine web programcılığını öğrenerek,web sitesi yapmak.Bu amaç doğrultusunda gerek grafiker.net e çalışmalar gönderdim gerekse facebookda grup kurdum.Çalışmalarımı değerlendirip,olumlu olumsuz eleştiride bulunur ayrıca kendi ticari olmayan çalışmalarını paylaşırsan çok sevinirim.

Keşke yazınızı paragraflar halinde düzenli olarak yazsaydınız. Gerçekten okumakta ve anlamakta zorlandım. (Yanlış anlayıp da, ona göre cevaplarsam bu yüzdendir.)

Ve şunu da gözardı etmeyelim. İyi eleştiri yapabilmek için o dalda profesyonel olarak çalışıyor olmak gerekmez. En kötü eleştiri bile, eleştirilen açısından en değerli kazanımlardandır. En azından ne şekillerde algılanabildiğinin ölçüsüdür. Bir faydadır.

Önceki mesajımda amaçtan kastım şudur.

Çalışıyor olmak için çalışırsanız, amaçsızsanız.. Öyle diye başlarsınız, böyle bitirirsiniz. Sonuçta ortaya yine bir eser çıkabilir. Burada bir yanlış yok. Tamam bir şeyler yaptınız, bir şeyler öğrendiniz, belki kendinizi geliştirdiniz.. Peki bunu bir başkasının eleştirmesi, değerlendirmesi neye hizmet edebilir. O da size kendi kafasındaki bir başka 'şey'e göre öneriler sunar.. Sonuç?

İddia ediyorum:

Yabancı dil öğreneceğim diye yabancı dil,

Programcı olacağım diye programlama dili,

Tasarımcı olacağım diye, tasarım programları öğrenilemez. Tasarım hiç öğrenilemez.

Tüm bunlar ve benzerlerini en hızlı ve sağlıklı öğrenmenin yolu (ki; sonu yok) uygulamadır. Amacı olan uygulamalardır..

Sadece yapabildikleriniz yetmeyeceğinden, yapmak istedikleriniz üzerinde uğraşır, gelişirsiniz. Sonuçta bir mukayese düzlemi olduğundan ölçülebilir; amaca uygunluğu, hedef kitlenize hitap edebilirliği tartışılabilir.

Umarım en az yanlış anlamayla cevaplayabilimişimdir.

Ne şekilde olacağına karar verdikçe tabii ki paylaşımlarım olacak.. Vermek ve almak için buradayım. :)

Selâm ve saygılarımla..

erkanibrahim_

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Skyfox arkadaşım,beni tamamıyla yanlış anlamışsın.Ben düşüncene tamaöıyla katılıyorum.Zaten cevabımdada bunu belirtmek istedim.Ayrıca yeni başlayan biri olarak,gerek buraya koyduğum çalışmaları gerekse facebookda grubuma koyduğum çalışmaları değerlendirirsen sevinirim demek istedim,eleştriye ihtiyacım olduğu için.Ne seviyede olduğumu anlamak için eleştri benim için çok önemli.
Dediğim gibi yanlış anlama olmasın.Düşüncelerine aynen katılıyorum...

skyfox

👑Efsanevi Grafiker👑
Skyfox arkadaşım,beni tamamıyla yanlış anlamışsın.Ben düşüncene tamaöıyla katılıyorum.Zaten cevabımdada bunu belirtmek istedim.Ayrıca yeni başlayan biri olarak,gerek buraya koyduğum çalışmaları gerekse facebookda grubuma koyduğum çalışmaları değerlendirirsen sevinirim demek istedim,eleştriye ihtiyacım olduğu için.Ne seviyede olduğumu anlamak için eleştri benim için çok önemli.
Dediğim gibi yanlış anlama olmasın.Düşüncelerine aynen katılıyorum...

Biliyordum zaten yanlış anlayacağımı.. :D Özür diliyorum.

Lütfen bakınız. https://www.grafikerler.net/illustratorde-usb-cizim-calismasi-t73952.html

finfik

👑Efsanevi Grafiker👑
hiç birşey anlamadım ben bu çalışmadan... !

erkanibrahim_

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Estağfurullah Skyfox Dostum,
Olur Okadar...
Sana katılmamak mümkün mü,
Rotası olmayan geminin varacağı tek yer Bermuda şeytan üçgeni herhal...