Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

photoshop cs5 de resimleri kaydedeme

irem inan

🌱Yeni Üye🌱
slm ben photoshop cs5 kullanıyorum fakat resimlerimi kayıt edemiyorum fileden save veya save as dememe ragmen secenekler çıkmıyor bu cs5 yeni yükledim önceki photoshoplarda böyle sorun yaşamamıştım jpg olarak hep kayıt ediyordum.yardımınızı bekliyorum tşkler

metehansisman

🌱Yeni Üye🌱
ARKADAŞIM BUNDAN KOLAY NE VAR SORUN PROGRAMDAMI ANLAMADIM NEYSE CS5DE KAYDETMEYİ RESİMLİ OLARAK GÖSTEREYİM SANA...

İLK ÖNCELİKLE RESMİ AÇ NE YAPCAKSAN YAP...

SONRA KAYDETMEK İÇİN FİLE...

SAVE AS...

FORMAT YAZAN YERDEN JPEG'İ BUL SEÇ...

SONRA KAYDET'E YADA SAVE YAZAR ONA TIKLA TMMDIR BUKADAR...

KARDEŞİM BENİM ANLADIĞIM KAYDETEMEMEN YARDIMCI OLABİLDİYSEM NE MUTLU BANA.... AMA EĞER BUNDAN KAYNAKLANMIYORSA ADOBE PHOTOSHOP CS5'İ SİL TEKRAR YÜKLE :))

irem inan

🌱Yeni Üye🌱
slm yaptıgız işlemleri bende biliyorum benim sorunum resim işlemlerim bittikten sonra fileden save basmama ragmen çalışmıyor hiç bir işlem olmuyor yani secenekler çıkması gerekiyor ya nereye kaydedecegime dair v.s işte çıkmıyor onu soruyom

Özlem BAYIR

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bu ne hiddetli bir açıklama olmuş :D çok güldüm ya okurken "İLK ÖNCELİKLE RESMİ AÇ NE YAPCAKSAN YAP..." :D:D

irem inan

🌱Yeni Üye🌱
ya komik olan ne anlamadım bir konuda yardım bekledim derdimi anlattım hala resim aç diyorsun hey allahım yardımcı olmuycaksan yazma lutfen

Nusaybinli

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.grafikerler.net
Arkadaşım muhtemelen yeni bir program yüklerken yada silerken bilgisayarından C: bölümünden belki DLL dosyası silinmiştir. Öyle tahmin ediyorum bende öyle bir sorun yaşamıştım buldum dll dosyasını tıkır tıkır işledi.