Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Photoshop' da Saç Dekupe İşlemi-Photoshop CS5

grafiker_emrah

♾️Grafik Gurusu♾️
adobecs5.jpg

Bilindiği üzere saçları zeminden ayırmak başlı başına bir beladır. Bildiğiniz herhangi bir teknik yoksa saç dekupesi çok zordur. Belli tekniklerin dışında yapacağınız herşey çalışmanızın tamamen yapaylığını gösterecektir. Bu videoda saç dekupesi oldukça basite indirgenmiş durumda gösterilmektedir.
CS5 kullanılarak gösterilen bu tekniği CS3' ten itibaren deneyebilirsiniz.

Faydalı olması dileğiyle...

https://www.youtube.com/watch?v=vUIcQ1nXkWk&feature=player_embedded

vulturemess

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.gurkanweb.com
Ders için teşekkürler, çok yararlı . Ama birşey daha sormak istiyorum, düz zeminlerde saç temizlemek kolay , çat pat ta olsa kesimi yapabiliyorum, ama sac; karışık backgroundlarda olunca silmesi tam bi caba , çıldırtcak cinsten, bu konu hakkında bi bilgin veya teknik varmı ? bunu öğrenmeyi çok istiyorum doğrusu .

grafiker_emrah

♾️Grafik Gurusu♾️
Ders için teşekkürler, çok yararlı . Ama birşey daha sormak istiyorum, düz zeminlerde saç temizlemek kolay , çat pat ta olsa kesimi yapabiliyorum, ama sac; karışık backgroundlarda olunca silmesi tam bi caba , çıldırtcak cinsten, bu konu hakkında bi bilgin veya teknik varmı ? bunu öğrenmeyi çok istiyorum doğrusu .

https://www.grafikerler.net/photoshop-dersleri-extract-ile-sac-kesimi-photoshop-t3001.html

Gökhan hocam burda başka bi yolunu daha anlatmış umarım faydalı olur...

lksz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İşime yaradı, paylaşım için teşekkürler.

emre_ozturk

🌟Usta Tasarımcı🌟
paylaşım için eline sağlık fakat bunu bize resimlerle anlatsan daha iyi olur veya kendi çektiğin bir video da olur ben de bu tür şeyleri izledim ama izlemekle olmuyor işte yetenek lazım..