Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Photoshop Dersleri ile ilgili siteler

N. Eser ULUHAN

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.ajhans.net
Son düzenleme:

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
siteler doğal olarak ingilizce hali ile ama anlamak zor olmuyor çünkü anlatımlar resimler ile desteklenmiş....çok güzel paylaşım olacak herkesin incelemesini tavsiye ederim

_WeSSeLaM_

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
teşekkür ederiz
dersler ilham verir :)

Rıdvan KAYAHAN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.erkaytasarim.com
Ders paylaşımları tabi herkezin işine yarar. Değerli paylaşımların için senin gibi değerli bi arkadaşımıza teşekkür ederiz.
:)
SaygılRIMLA

refazmutlu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bunlar da benim tavsiyelerim:

| linkler silindı |

Moderatör tarafında düzenlendi:

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Buda benim site tavsiyem tamamı türkçe ve 6507 konusuyla her sorunuza cevap bulabileceğiniz bir yer.
Grafikerler.net - Türkiyenin Büyük Grafiker Topluluğu - Grafik - Tasarım - Sanat.
Photoshop Dersleri

Not: Belirttiğiniz siteleri yeni keşfetmiş olabilirsiniz. Bahsettiğiniz sitelerden bir çok konu türkçeye çevrilmiş durumda forum içinde mevcuttur.
Kolay gelsin.

92332060.jpg

N. Eser ULUHAN

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.ajhans.net
Buda benim site tavsiyem tamamı türkçe ve 6507 konusuyla her sorunuza cevap bulabileceğiniz bir yer.
Grafikerler.net - Türkiyenin Büyük Grafiker Topluluğu - Grafik - Tasarım - Sanat.
Photoshop Dersleri

Not: Belirttiğiniz siteleri yeni keşfetmiş olabilirsiniz. Bahsettiğiniz sitelerden bir çok konu türkçeye çevrilmiş durumda forum içinde mevcuttur.
Kolay gelsin.

92332060.jpg

Konu ile ilgili olarak sadece bunları değil bir çok siteyi paylaşmayı düşünmüştük.
Sanırım forum kurallarında bunlar yazmadığına göre paylaşımda bir sorun yok?

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Biz de buradaki paylaşımları seviyoruz direkt burada grafikerler.net'te anlatılanları hadi bakalım şimdi biri bi sevgi ölçer getirsin.

Korsana karşıyız aga. :D

kensay

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bende burayı daha çok seviyorum, olay paylaşmak olunca sadece bilgi olsun istedim yoksa bir sevgi ölçer yada herhangi bir başka şeye gerek duymuyorum zaten böyle bir kıyasa girme gibi bir amacımda yok.Yorumum size bunu çağrıştırdıysa çok üzülürüm açıkcası..