Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Photoshop eşarp tasarımı

nevinozturk

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar ! photoshopta esarp tasarim yapmam gerekiyor kursa gidiyorum daha cok yeniyim lutfen bana photoshopta esarp tasarimini biri anlatirsa cok sevinirim.. Simdiden tesekurler

Ultio

Magic & Mayhem
♾️Grafik Gurusu♾️
Merhabalar ! photoshopta esarp tasarim yapmam gerekiyor kursa gidiyorum daha cok yeniyim lutfen bana photoshopta esarp tasarimini biri anlatirsa cok sevinirim.. Simdiden tesekurler

Hoşgeldiniz Nevinozturk, konunuz için lütfen eğer örnek bir görsel varsa paylaşınız.
Yazımınızda düzgün bir anlatım ve ifade kullanmadığınızdan dolayı ne yapmak istediğiniz konusunda fikir sahibi olamadım.

Ayrıca;

• Kayıt olurken okumanız gereken ''Forum kurallarını'' lütfen okuyunuz.
  • Konu başlıklarınız düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için anlaşılır konunuz ile alakalı olması gerektiğini unutmayınız.
  • Konu içinde ufak bir açıklama belirtmenizde fayda olacaktır. Kullanılanılacak program, varsa örnek görseller vb..
  • Görsel yüklemek için: https://www.grafikerler.net/foruma-resim-yuklemek-t39675.html konusunu okuyunuz.

İyi forumlar.

nevinozturk

🌱Yeni Üye🌱
photoshop esarp

photoshopta esarp tasarimi yapmam gerekiyor lutfen bana yardimci olurmusun :( bir ornek veriyorum bunun gibi bisey olmali...photoshop layerleri kullanarak hocamiz gostermisti ve renkleri birbirinden ayirmak icin birbirine degmemesi icin ctrl delete diye biseyler gostermisti gozleri kapatinca beyaz gorunuyordu bunlari nasil yapmam gerekiyo lutfen anlatirmisiniz...

nevinozturk

🌱Yeni Üye🌱
photoshopta esarp tasarimi yapmam gerekiyor lutfen bana yardimci olurmusun photoshop esarp bir ornek veriyorum bunun gibi bisey olmali...photoshop layerleri kullanarak hocamiz gostermisti ve renkleri birbirinden ayirmak icin birbirine degmemesi icin ctrl delete diye biseyler gostermisti gozleri kapatinca beyaz gorunuyordu bunlari nasil yapmam gerekiyo lutfen anlatirmisiniz...

evet yuklemekte sorun yasiyorum ve bu bilgiyede ihtiyacim var :(

xKZtc.jpg

arkadaslar lutfen photoshopta bu resimlerdeki gibi esarp tasarlamama yardimci olurmusunuz lutfen birileri anlatsin

ilginiz icin tesekurler resim yuklememde yardimci oldunuz gercekten konuya gelince photoshop programiyla esarp tasarlamam gerekiyor hocamiz layerlerde calismalar gostedi ama daha yeni oldugum icin fazla bizey anlamadim ve bazi yapmam gerekenleri unuttum baskiya verilmeden once esarp tasarimi nasil yapiliyo onu bilmem gerekiyo ornegi bu resimdeki gibi

xKZtc.jpg

Aliye35

🌱Yeni Üye🌱
Photoshop ya da illustrator gibi programları öğrenerek bunları rahatlıkla yapabilirsin.

nevinozturk

🌱Yeni Üye🌱
arkadaslar photoshopta bi tasarim yaptiktan sonra renklerin birbirine karismamasi icin yapilmasi gereken nedir kanallarin gozlerini acip kapatirken beyaz gorunen yerler oluyo ya hani ondan bahsediyorum yardimci olurmusunuz...

evet biliyorum ama photoshopta esarp tasarimini bana detayli sekilde birinin anlatmasina ihtiyacim var:(

Ultio

Magic & Mayhem
♾️Grafik Gurusu♾️
evet biliyorum ama photoshopta esarp tasarimini bana detayli sekilde birinin anlatmasina ihtiyacim var:(

Sayın desinatör nevinozturk,

Açmış olduğunuz aynı içerikli 5 konuyu tek konu içinde birleştirildi.
Rica ediyorum daha fazla konu açmayınız.

Aşağıdaki linkleri inceleyerek biliyorum dediğiniz Photoshop programı hakkında daha fazla bilgi edininiz. Uygulamalar ve dersleri mevcut.

* Photoshop Dersleri - Grafikerler - Türkiyenin Büyük Grafikerler Topluluğu - Grafik Tasarım

* Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Grafikerler - Türkiyenin Büyük Grafikerler Topluluğu - Grafik Tasarım

tolgahan038

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bırak eşarp tasarımını, sen çok yenisin anladığım kadarıyla, photoshop araçlarını öğrenmeden başlayabilirsin, tutorial leri izleyerek ve uygulayarak programı kavramış olursun, kavradıktan sonra da bırak eşarbı, otomobil tasarlarsın.
Bir de şunu ileteyim eğer işin eşarp vb ise, Ai gibi vektörel program öğren derim...