Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Photoshop kullanarak bu çalışmaya benzer bir çalışmayı nasıl yapabilirim

ekremyorulmaz

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.ekremyorulmaz.com
Merhaba, Adobe Creative Suite 4 Premium CS4 kullanıyorum aşağıda örneğini verdiğim resmi nasıl yapabilirim bu işin piri arkadaşlar aşama aşama nasıl yapabileceğimizi ben ve öğrenmek isteyen arkadaşlara anlatabilirmi, şimdiden çok teşekkurederim.

resim_544145207.jpg

tdogan86

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.fenomen.web.tr
bildiğim kadarıyla bunları bir filter ile yapılamaz. yani direkt olarak yapılamaz. sanırım bunu yapan arkadaş ya bir yerden bu resimleri buldu yada tek tek çizdi.

ekremyorulmaz

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.ekremyorulmaz.com
yani her bir parçayı ayrı ayrı çizip uzerine mi ekledi ok bu da olur peki nasıl adamın içinden "çok abiyane bir anlatım olucak ama :) " nasıl geçirmiş adama yedirmiş resmen ornekleyerek gosterebilirmisiniz ?

tdogan86

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.fenomen.web.tr
orası en basit kısmı. gölgelerle bu etkiyi yaratabilirsin. gerçekten çok yapmayı isterdim ama şuan işyerindeyim ve maalesef uğraşacak vaktim yok. photoshopda bu etkileri çok rahat yapılabilceğini düşünüyorum. çizmesi en uzun zaman alacak olan kısmı bence

ekremyorulmaz

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.ekremyorulmaz.com
çok teşekkurler sağolasın bişiler çiziyorum şimdi bitince atarım buraya ama gulmek yok çok amatorum daha mspaintden photoshopa geçeli 6 gun oldu :) mspaint mi diceksin ama hakikaten oyle çok zorladı beni geçeyim kurtulayım dedim bakalım oğrenebilecekmiyim azimle z... dağı deler misali bakalım ne olcak... heheheh

tdogan86

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.fenomen.web.tr
hehehe:) hadi bakalım hayırlı olsun. ama 6 günlük bir geçişle bu resimdeki gibi bir çalışma yapamazsın söyliyeyim de olmadı diye üzülme:)

ekremyorulmaz

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.ekremyorulmaz.com
:-D bakalım bişiler yaptım ama resim cepten çekim adam gibi bir fotograf makinesi ile çekim yapmam gerek ama yinede paylaşıcam :-D hehehe

ekremyorulmaz

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.ekremyorulmaz.com
hehehe:) hadi bakalım hayırlı olsun. ama 6 günlük bir geçişle bu resimdeki gibi bir çalışma yapamazsın söyliyeyim de olmadı diye üzülme:)

valla yanyana koyunca çok haklı oldugun ortaya çıktı arkadaşım :worried::rofl: ama yinede cesaretli olmak gerek o kadar kastım bir turlu vatandaşın yaptığı gibi olmadı puhahahahaha bu arada resimdeki benim resmim heheheh çok iğrenç oldu ya gerçi 6 gunde bilmiyorum takdir senin...

deneme3.jpg

leylaz

🌱Yeni Üye🌱
Boş bir katman oluşturun. Kalem aracı ile vermek istediğiniz efektin çizimlerini çizin. Çizimlere stil uygulayın. Bir iki denemeyle daha iyi çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz.