Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Photoshop'tan Magnetic tool'la kesilen jpg resmi Illustrator CS3 te kullanmak

bozkurtTahsin

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar hepinize kolay gelsin
benim bir sorum olacak bu işi bilen sizlere bana yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden hepinize teşekkürler....
photoshop ta etrafını çizerek kestiğim bir resmi ıllıstrator cs3 te bir sayfada başka işlerin yanına koymam gerek keserek aldığm resmi taşıyıp koyduğumda diğer resimlerin üzerinde çerçeve şeklinde beyazlık oluşuyor ve altta kalan zemin ve işler gözükmüyor ne yapabilirimde o çerçeveyi şeffaf yaparım ...lütfen bana bir yol gösterirmisiniz.50 sinden sonra grafik çalışmaya başlayınca zor oluyor öğrenmek ama inad ettim bir kere öğreneceğim.

saygı ve sevgilerle kolay gelsin sizlere

Son düzenleme:

Benzer konular

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
Photoshop programda yaptığınız decube işlemleri psd formatına kayit edin... rahat illustator progamda açablirsiniz...

bozkurtTahsin

🌱Yeni Üye🌱
çok teşekkür ederim ilgi ve alakanıza
saygı ve sevgiyle kalınız

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Daha başka programlarda da rahatlıkla kullanmak istiyorum derseniz... kestiğiniz obje-fotoğraf'ın altındaki layerı çöpe atın. Tek layerda istediğiniz şey yanındaki şeffaflık ile kalsın, pdf olarak kaydederek rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eps, png yine aynı sonucu verir... :)

ozkanozel16

🏆Pro Tasarımcı🏆
bu soruyu cevap veren tüm arkadaşlara Xtra teşekkür :))
Aynı dertten muzdarip birisiydim; ama yaşım genç umarım öğrenirim :))

cavusoglu06

🏅Acemi Tasarımcı🏅
photoshop programında objenin etrafındaki kısımları kestiniz sonra backraund'u silin çalışma transparan olsun bu haliyle psd olarak kaydedin artık objenizi illustrator de etrafında hiç bi kısım kalmadan şeffaf olarak kullanabilirsiniz