Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Portre Çalışmalarım (Renkli/Renksiz)

CansuVURAL

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar, öncelikle aranızda olmaktan çok mutluyum çünkü ben de aynı zamanda grafikerim, ana işim web tasarım.
Fakat aynı zamanda en büyük hobim ve ek işim olan portre/çizim sanatçısıyım.
Çalışmalarımdan bir kaçını yükleyebildim, tamamına bakmak isterseniz "cansuvuralart" instagram hesabımdan göz atabilirsiniz, teşekkür ederim herkese iyi günler ^^

DMXRM1.jpg
EYlqY9.jpg

2g7kg0.jpg
BMX0Mj.png

Benzer konular

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
ellerine emeğine sağlık
güzel çalışmaların var
birşey sormak isterim resim üzerine eğitim aldınmı _? yoksa hobi olarakmı geliştridin kendini _?

serkanbens

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Benimde yapmak istediğim bir alan ama beceri 0 :)

CansuVURAL

🌱Yeni Üye🌱
ellerine emeğine sağlık
güzel çalışmaların var
birşey sormak isterim resim üzerine eğitim aldınmı _? yoksa hobi olarakmı geliştridin kendini _?

Çok teşekkür ederim, resim üzerine eğitim almadım matbaacılık mezunuyum ama çok uzun süredir çizim yaptığımdan bu ek gelirim diyebilirim.

Benimde yapmak istediğim bir alan ama beceri 0 :)

Kendinizi kısıtlamayın; çok çalışmayla yeteneğin de ötesinde işler yapabilirsiniz.

serkanbens

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çok teşekkür ederim, resim üzerine eğitim almadım matbaacılık mezunuyum ama çok uzun süredir çizim yaptığımdan bu ek gelirim diyebilirim.

Kendinizi kısıtlamayın; çok çalışmayla yeteneğin de ötesinde işler yapabilirsiniz.

benim için en önemli olan gölge ışık bilgisi. bana saçları çiz deseler kara kura boyar atarım =) tabi zamanla geliştirilebilir bilgi.