Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Profesyonel Fotoğraflarım. Polonyalı Yabancı bir fotoğrafçı çekmiştir

mz_snr

🌱Yeni Üye🌱
4. fotoğraf haricinde odak kaçırılmış. Kendi adıma konuşarak 4. fotoğraf dışında diğerleri benim tarzım değil.

madchoice

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Fotoğraflarda eleştirilecek çok şey var. En alttaki (ben yanlış görmüyorsam) bariz flu. Ayrıca kompozisyon hataları var. Güneş gözlüğünde fotoğrafçının yansıması var ki bu büyük bir gaf....

mustafanazif

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.mustafanazif.com
eleştirerek tartışmaya katılmak istemiyorum ama, "profesyonel fotoğrafçı" tarafından çekilmiş bir ibare yazılması bile zaten başlı başına bir iddiadır....

alt alta defalarca yazdığınıza göre, herhalde ilk kez fotoğraflarınız çekiliyor?...

drawsever

🌟Usta Tasarımcı🌟
açıkçası ben burada neyin savunulduğunu, neyin tartışıldığını anlamış değilim. fotoğrafı çekenin fotoğrafı ne derece iyi çektiği mi, yoksa fotoğraftaki kişinin fotoğrafta ne kadar iyi çıktığı mı?

ayrıca fotoğrafı çeken kişi adına vekaleten bir savunma mercii var galiba. yok öyle değil de, kişi fotoğrafta ne kadar iyi çıkıp çıkmadığını soruyorsa bilemiyorum artık..

kişisel görüşüm; çoğunda netlikten eser olmadığı için hatalı ve bozuk kareler.

Son düzenleme:

umutAcar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.umutacar.org
5. fotoğraf haricinde vasat fotoğraflar... çok fazla teknik hata var ne yazıkki.. netlikten eser olmayan 6. fotoğrafıda neden koyduğunuzu hiç anlamış değilim.. profesyonel fotoğrafçı o kareyi çekerken arkadan gelen aracın geçmesini bekler.. bahsettiğiniz polonyalı arkadaş türkiyedeki slr makinalı photography soyadlı furyanın polonyalı bir versiyonu sadece.. üstelik gelişigüzel çektiği bu fotoğrafları bu haliyle size vererekde kendini rezil etmiş.. teşekkürler..

bykusbeko

🌱Yeni Üye🌱
O fotoğrafçıya(!) söyleyinde daha fazla fotoğraf çekmesin... =) Çektiği makine ne marka model bilmem ama eminim üretici firma görse bu fotoğrafları kötü reklam diye elinden alırdı makineyi... =)

erhanayar

🌱Yeni Üye🌱
polonyolı arkadasın profesyonel oldugu pek soylenemez acıkcası,ılk 2 foto guzel ama onlarda gayet gunluk fotograf gıbı olmus

alicinki

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.alicinki.com
Amaç ne üstat? Arkadaşla geziyordunuz da "Dur hacı, iki poz çekelim de hatıra olsun" dediyse sorun yok. Ama fotoğraf olarak geçer akçe değil bunlar. Bildiğin tatil hatırası.

Romanyalı grafikerle de üstünden geçerseniz belki bir şey olur. Dua et grafiker fotoğrafçıdan yetenekli çıksın.

warband

🌱Yeni Üye🌱
netleme hataları özellikle dikkatimi çekti , teknik bi kadrajda yok , bi fotoğrafta poz telafisini de ayarlıyamamış. polonyalı fotoğrafçı değilde fotoğraf makinesi olan bi polonyalı çekmiş bence

5million

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
son fotoğrafı netleme zahmetine bile girmemiş:)

reborn

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ya usta polonyadan niye adamı zahmet ettirip çağırdın yada sen oraya gittin benim cep telefonuylada çekerdik bunları :)))

mlkbnl

🌱Yeni Üye🌱
reflektör kullanılmış mı tam olarak emin değilim ama kullanılmamış gibi duruyor ve fotograflarda ışık patlaması var.

5million

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
adam netlik yapma gereği bile duymamış :D

akon12

🌱Yeni Üye🌱
Netliği bile olmayan bir fotoğrafı eleştirmeye gerek yok bence. Bunların prof ellerden çıkmasına imkan yok.

Designer1910

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.logotasarimi.pro
Polonyalı arkadaş görünmüyor :)

Neredeyse tamamında kadraj,ışık,netleme,kompozisyon,zaman mekan hataları olan fotoğrafların bu başlıkta açılması garip :)